Rozhovor s atestovaným neurologem MUDr. Karolom Točíkom, CSc. 29. 11. 2017

Milí kompáváci, v krátkém rozhovoru jsme vyzpovídali uznávaného atestovaného neurologa MUDr. Karola Točíka, CSc., který nám prozradil, proč považuje naše produkty za vyjímečné a s radostí je doporučuje svým klientům. Pan doktor Točík působí v Neurologické klinice AKH ve Vídni. Čtěte dál a přesvědčte se sami.

Jak dlouho spolupracujete s firmou Kompava?

Desátý rok.

Proč jste si před tolika roky vybral Kompavu jako dodavatele výživových doplňků?

Jsme zdravotnické zařízení, které je otevřené novým i netradičním trendům v medicíně. Hledali jsme výživové doplňky kompletizující naše léčebné postupy. Firma Kompava nás upoutala svou prezentací na slovenském zdravotnickém veletrhu v bratislavské Inchebě v r. 2008.

Co si na nás nejvíc ceníte?

a) jste slovenská firma se slovenskými produkty legislativně chráněnými důvěryhodnými slovenskými certifikáty z Úřadu pro dohled nad zdravotní péčí

b) komunikujete na vysoké odborné úrovni porovnatelné s farmakologickými firmami

c) reagujete na požadavky trhu do té míry, že jste schopní vyvinout produkty na "objednávku", např. Parthenium (původní název StopMigran) a stéviové sladidlo vznikly na náš podnět a ve spolupráci s námi

Jak vidíte budoucí spolupráci?

Koordinované pátrání po nových, medicínsky účinných a bezpečných výživových doplňcích, po kterých by sáhli nejen pacienti, ale i jejich lékaři. Jde např. o problematiku léčby a prevence mozkových onemocnění (demence alzheimerovského typu, stavy po mozkových infarktech), které postihují stárnoucí populaci Slovenska.

Zpráva pro všechny zákazníky výživových doplňků.

Přestaňte bloudit v džungli výživových doplňků, spolehněte se na Kompavu.

Aktuality

Newsletter

Jak získat novinky na email?

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.