Připravte se na prémiový produkt, jaký jsme tu ještě neměli!

Říká se, že podle síly metabolismu se dá předpokládat i síla osobnosti. Pod silou metabolismu si třeba představit kvalitu zdraví, vitalitu, přiměřenou kondici, ale i výši celodenní mentální energie. Opakem je mentální mlha, kterou mimo jiné způsobuje i nízké mitochondriální zdraví. Svou energii se všichni pokoušíme směřovat do činností, přes které chceme být užiteční nejen pro sebe, ale i pro druhé (práce, naplnění, poslání). Na to, abychom rozvíjeli svůj osobní potenciál a mohly se stát lepší verzí sama sebe, potřebujeme nejen užitečnější poznatky, ale i nástroje. Jeden takový užitečný nástroj jsme ve firmě KOMPAVA vyvíjeli a testovali už dlouhé měsíce. A k dispozici pro vás bude již brzy!

O co konkrétně jde?

Jde o novou řadu speciálních prémiových produktů, které budou skvělým způsobem doplňovat aktuální Wellness řady (Wellness Protein, Wellness Bar). Jde o produkt, který unikátním způsobem působí na náš metabolismus a pomáhá mu stát se efektivnějším a zdravějším zároveň. Pokud si představíme, že metabolismus většiny lidí je závislý na sacharidech (negramotnost) a nedokáže využívat jako hlavní zdroj energie tuky (nepružnosti), tak tento problém nový produkt částečně nebo zcela vyřeší. Věříme, že vám pomůže stát se flexibilnějším, efektivnějším a tedy i silnějším v tom nejhlubším základě (zdraví metabolismu i buněčných mitochondrií).

Tento produkt bude znamenat revoluční přemostění mezi cukrovým a tukovým metabolismem. A to vše bez toho, abyste museli na sobě dlouhodobě experimentovat s faktory, které jsou pro většinu lidí stresující (částečné hladovění, nízko-sacharidová ketogenní dieta, jiné). Jako první na trh přineseme dva druhy tohoto produktu - před a potréninkový - ve formě prášku.

Později přibydou i praktické formy jako tyčinka a gel. Všechny formy pomáhají optimalizovat nejen aerobní, ale i anaerobní sportovní výkon. Aktuálně probíhají různé zajímavé testy na sportovcích, jejichž výsledky vám sdělíme později. Produkt však není určen pouze pro sportovce a aktivní lidi. Svou unikátní vlastností pomáhá optimalizovat i metabolismus pracujících lidí či starší generaci. Tímto produktem opět zvýšíme standardy, které klademe na funkční a doplňkovou výživu. Více informací o těchto prémiových produktech a jejich užitečných vlastnostech, vám prozradíme brzy. Máte se na co těšit! :)

Aktuality

Newsletter

Jak získat novinky na email?

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.