Nová web stránka 30. 05. 2015

Koncem května spouštíme novou webovou stránku. Věříme, že se vám bude líbit, poskytne vám množství zajímavých informací a usnadní vám nakupování.

Nová webová stránka:

  • moderní vzhled odpovídající současným trendům;
  • je přehlednější a tedy i orientace na ní je snazší;
  • přináší více zajímavého obsahu pro návštěvníky - videa, články, recepty, reference, aktuality, IQ systémy, časopis Kompava Info a mnoho jiného;
  • zabezpečuje snadnější přístup k informacím - po přihlášení má zákazník k dispozici přehledně zpracované informace o zakoupených výrobcích, ceně, získaných a využitých bodech ve věrnostním programu, stavu objednávky, oblíbených produktech apod .;
  • přináší nový věrnostní systém - nemusíte čekat na 10. objednávku, abyste získali slevu; věrnostní body můžete využít hned.

Aktuality

Newsletter

Jak získat novinky na email?

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.