Popis

Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzym nattokinázu, která čistí krev od nadměrného množství fibrinu, který zahušťuje krev a vytváří krevní sraženiny. Fibrin je nerozpustný protein vytvořen při konečné fázi srážení krve. V pavučině vytvořené z fibrinu se zachycují krevní buňky. Při velké pavučině může dojít až k ucpání cév a následně k rozvinutí různých srdečně - cévních onemocnění (trombóza, infarkt myokardu, mozková mrtvice, plicní embolie).

Nattokinase Plus přispívá k rozkladu a odstranění poškozených buněk z organismu, podporuje zacelení ran po úrazech a operacích, přispívá k urychlení hojení sportovních zranění, jako jsou modřiny, poranění šlach a svalů, záněty a podvrtnutí, zmírňuje otoky nohou při dlouhých letech způsobených zpomalenou cirkulací krve - tzv. economy class syndrom. Vhodná je i jako podpora zamezení vzniku krevních sraženin a má pozitivní vliv na průchodnost krve v cévách. Také má pozitivní vlastnosti na nervovou soustavu, kde pomáhá chránit mozkové buňky před nedostatkem kyslíku, tím že zvyšuje prokrvení mozkových cév. Tento enzym je odolný vůči teplu i žaludečním kyselinám.

Enzym nattokináza je izolován z tradiční japonské fermentované sóji Natto. Je čistě přírodního charakteru a získává se pomocí nepatogenních bakterie Bacillus subtilis natto. Nattokináza je používaná pro různé účely v lidové, tradiční medicíně, přičemž v Japonsku se používá již přes 2000 let.

Enzym Nattokinase Plus je vhodná alternativa enzymu Serrapeptáza.


NATTOKINASE PLUS obsahuje:

  • NSK-SD ®nattokináza - výtažek z fermentovaných sójových bobů, obsahuje 100 mg účinné látky v 1 rostlinné kapsle. Pod touto značkou se certifikovaná a čistá forma Nattokinázy. Enzymatická aktivita je 2000 FU (FU = (fibrinolytic unit) což je jednotka degradace fibrinu. Čím je tato hodnota FU vyšší, tím je účinek rozkladu trombů silnější)
  • Inulin - rozpustná vláknina, která v tenkém střevě plní funkci prebiotika pro probiotické kultury. Slouží jako potrava pro vlastní dobré bakterie, které vytvářejí vitaminy skupiny B a ty zlepšují vstřebávání enzymu stěnou tenkého střeva, čímž je enzym organismem maximálně využit

NATTOKINASE PLUS je vhodný:

  • Pro všechny lidi, kteří chtějí mít čistý krevní oběh bez nadměrného množství fibrinu
  • Při tzv. economy class syndrom (otok nohou v důsledku dlouhých a častých letů)
  • Pro lidi s vyšším krevním tlakem způsobeným nadměrným zaneseným cév fibrinem
  • Pro starší lidi (S narůstajícím věkem lidé méně pociťují žízeň. Čím méně tekutin pijí, tím je krev hustší a větší riziko tvorby fibrinových pavučin.)
  • Na rychlejší regeneraci po sportovních poraněních a operacích
  • I pro vegany

Doporučené dávkování NATTOKINASE PLUS:

  • 1 kapsle ráno nebo večer na lačno, půl hodiny před jídlem nebo 2 hodiny po jídle

Použití:

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Nesprávné užívání výživového doplňku snižuje jeho vstřebávání a tím i účinek.


Seznam zdravotních tvrzení, které lze uvádět na potravinách podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.


Nattokinase plus

Prevence před mozkovou příhodou

Serrapeptase vs. Nattokinase

Složení

Inulin, výtažek z fermentovaných sójových bobů NSK-SD ® Nattokinase (100 mg), stearan hořečnatý, rostlinná kapsle

100 g Obsah v 1 kps/ 400 mg *RVH %
Energetická hodnota 1041,8 kJ/249 kcal 4,1672 kJ / 0,996 kcal 0,04
Bílkoviny 1,4 g 0,0056 g 0,011
Sacharidy 93,2 g 0,37 g 0,13
Tuky 0,025 g 0 g 0
Účinná látka: Natokináza 100mg **

*RVH %- Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal). ** RVH - není stanovena

Upozornení:

Není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, při teplotě do 25 ° C. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. osoby užívající léky by měly výrobek konzumovat výlučně pod lékařským dohledem.

Obsah:

90 kapslí t.j. 36 g komplexního přípravku

1 kapsle obsahuje 400 mg

Recenze

Kveta M.
19.05.2020

Bola som nesmierne sklamaná, keď sa oznámilo zrušenie Serapeptázy, užívala som ho ja i môj muž každé ráno, spočiatku hlavne na žily, cievy ale aj na srdce. No po určitej dobe, vďakabohu, už len preventívne - pretože naše zdravotné problémy ako prišli, tak aj odišli vďaka tomuto zázračnému enzýmu. Preto keď sa oznámil koniec a stiahnutie tejto slovenskej serapeptázy, vystrašila som sa a hneď som hľadala náhradu. A našla som ju v podobe Natokinasse plus - po mojich prieskumoch na trhu a konkurenčných značiek je táto od Kompavy omnoho silnejšie a všimol si to aj môj lekár pri výsledkoch z krvi, ktore dopadli na výbornú! Nattokinase plus odporúčam pre každého s problémami s cievami, ich priechodnosťou ale aj koho trápia opuchy nôh, na to mi pomohla tiež.

  • jej sila, slovenský výrobok
Ľubica L.
06.05.2020

Mám cez 50 rokov a na stehnách sa mi začali tvoriť veľmi nepekné „žilové metličky“. Boli už žiaľ vidieť aj cez silonky a ozaj ma tento problém trápil. Odkedy užívam Nattokinase Plus tak mi zmizli. A to dokonca hneď po užívaní prvého balenia. Normálne som neverila vlastným očiam. Teraz idem užívať už druhé balenie a produkt som odporučila aj švagrinej. Natokinase Plus užívam spolu s Omega 3 mastnými kyselinami. Odporúčam!

Diskuse

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info