Únorové AKCE - THERMOFIT +50% grátis, L-karnitin 60 kps k vybraným produktům pouze za 1 €!

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

NATTOKINASE PLUS

Vysoce proteolytický enzym štěpící fibrin, který zapříčiňuje zahušťování krve a vytváří krevní sraženiny.

NATTOKINASE PLUS
Cena:
1 316.00 Kč

Základní popis produktu

Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzym nattokinázu a inulin. Proteolytické enzymy mohou mít schopnost čistit krev od nadměrného množství fibrinu, který zahušťuje krev a vytváří krevní sraženiny. Fibrin je nerozpustný protein vytvořen při konečné fázi srážení krve. V pavučině vytvořené z fibrinu se zachycují krevní buňky. Při velké pavučině může dojít až k ucpání cév a následně k rozvinutí různých srdečně-cévních onemocnění (trombóza, infarkt myokardu, mozková mrtvice, plicní embolie).

Proteolytické enzymy mají schopnost rozkladu a odstranění poškozených buněk z organismu, zlepšují zacelení ran po úrazech a operacích, urychlují hojení sportovních zranění jako jsou modřiny, poranění šlach a svalů, záněty a podvrtnutí. Zmírňují otoky nohou při dlouhých letech způsobených zpomalenou cirkulací krve - tzv. economy class syndrome. Vhodné jsou i jako podpora snížení rizika vzniku krevních sraženin a mají pozitivní vliv na průtok krve v cévách. Také mají pozitivní vlastnosti na nervovou soustavu, kde pomáhají chránit mozkové buňky před nedostatkem kyslíku tím, že zvyšují prokrvení mozkových cév.

Enzym nattokináza je izolován z tradiční japonské fermentované sóji Natto. Je čistě přírodního charakteru a získává se pomocí nepatogenní bakterie Bacillus subtilis natto. Nattokináza je používaná pro různé účely v lidové, tradiční medicíně, přičemž v Japonsku se používá již přes 2000 let. Proteolytický enzym nattokináza je odolný vůči teplu i žaludečním kyselinám.

Enzym Nattokinase Plus je vhodná alternativa enzymu Serrapeptáza.

NATTOKINASE PLUS OBSAHUJE:

 • NSK-SD® nattokináza –výtažek z fermentovaných sójových bobů, obsahuje 100 mg účinné látky v 1 rostlinné kapsle. Pod touto značkou je certifikována a čistá forma nattokinázy s unikátním povolením pro uvádění na trh v rámci EU. Enzymatická aktivitaje 2000 FU (FU = fibrinolytic unit, což je jednotka degradace fibrinu). Čím je tato hodnota FU vyšší, tím je účinek rozkladu fibrinu silnější.
 • Inulin – rozpustná vláknina, která v tenkém střevě plní funkci prebiotika pro probiotické kultury. Slouží jako potrava pro vlastní dobré bakterie, které vytvářejí vitaminy skupiny B a ty zlepšují vstřebávání enzymu stěnou tenkého střeva, čímž je enzym organismem maximálně využit.

Produkt je vhodný

 • Pro všechny lidi, kteří chtějí mít čistý krevní oběh bez nadměrného množství fibrinu
 • Při tzv. economy class syndrome (otok nohou v důsledku dlouhých a častých letů)
 • Pro starší lidi (S narůstajícím věkem lidé méně pociťují žízeň. Čím méně tekutin pijí, tím je krev hustší a větší riziko tvorby fibrinových pavučin)
 • Na rychlejší regeneraci po sportovních poraněních a operacích
 • I pro vegany

Doporučené dávkování

1 kapsle ráno nebo večer na lačno, půl hodiny před jídlem nebo 2 hodiny po jídle.

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Nesprávné užívání výživového doplňku snižuje jeho vstřebávání a tím i účinek.

Nutriční hodnoty

100 g1 kapsle (400 mg)*%RVH na dávku
Energetická hodnota1041,8 kJ/249 kcal4,1672 kJ/0,996 kcal0,04
Bílkoviny1,4 g0,0056 g0,011
Sacharidy93,2 g0,37 g0,13
Tuky0,025 g0 g0
Účinná látka: Natokináza100mg-

* RVH% - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

- RVH není stanovena

Inulin, výtažek z fermentovaných sójových bobů NSK-SD® Nattokinase (100 mg), stearan hořečnatý, rostlinná kapsle.

UPOZORNĚNÍ

Není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Osoby užívající léky by měly výrobek konzumovat výlučně pod lékařským dohledem.

NATTOKINASE PLUS

Recenze produktu

5,0

2 recenze

 • 5 hvězdiček
  2 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Preventivně při objevení se otoků, křečových žil, při vysokém krevním tlaku nebo objevení jiných symptomů souvisejících se srdečně-cévním systémem.

2000 FU (FU = fibrinolytic unit) je jednotka degradace fibrinu a vyjadřuje míru enzymatické aktivity. Čím je tato hodnota FU vyšší, tím je účinek rozkladu trombů silnější. Dva tisíce jednotek naleznete v 1 kapsli.

Užívání nalačno zvyšuje účinnost a vstřebatelnost enzymů..

Při užívání jiných léků doporučujeme konzultaci s lékařem a užívání výrobku pod lékařským dohledem..

Enzym Nattokinase je vhodná alternativa enzymu Serrapeptáza.