Tým profesionálů a odborníků nejen na výživu a sport, který je tu pro vás.


Vedení společnosti

Ing. Želmíra Komorechová
majitelka společnosti

Vystudovala jsem obor biochemie. Vztah ke zdravé výživě se u mě rozvíjel již během studia na univerzitě. Během mateřské dovolené jsem se koncentrovala na dovoz speciální dětské stravy vyrobené z čistých surovin a v roce 2002 jsem se rozhodla využít všech svých nabytých znalostí a poznatky na vývoj sportovní výživy.

Stojím u zrodu většiny našich produktů. Moje nezlomná vůle stále pokročit mi pomáhá přemáhat všechny překážky. Rada se učím stále nové věci, sleduji nové trendy a miluji od dětství sport.

Inspirují mě nedosažitelné výsledky a touha legálního zvyšování lidského potenciálu. Snažím se věci dělat stále lepší, mít stále lepších lidí kolem sebe a i díky jím dosahovat lepších výsledků.

"Je nesmírně příjemné vidět šťastných a zdravých lidí, kterým jsme ve firmě Kompava radou, nebo doplňkem pomohli zorientovat se ve zdravé výživě. Každá projevená vděčnost nás žene kupředu a dodává pocit užitečné práce. "

 


Ekonomické oddělení a nákup / purchaser

Mária Gablovská
ekonomické oddělení

+421 903 473 112

gablovska@kompava.sk

V ekonomickém světě společnosti Kompava žiji již od jejího založení. Starám se o ekonomický chod firmy, personální a mzdovou agendu, daňové přiznání a roční závěrky.

Prací v Kompava jsem se přesvědčila, že i malá slovenská firma se dokáže probojovat na domácím trhu a být úspěšná v konkurenci se zahraničními firmami.

Mým relaxem je moje rodina, knihy a turistika.

Peter Šulák
purchase and logistics 

+421 902 129 746 

logistics@kompava.sk

Jmenuji se Petr a už více než 5 let žiji firmou KOMPAVA, kde pracuji na oddělení nákupu a logistiky. Komunikace s dodavateli, zajištění špičkové kvality surovin a obalů pro naši výrobu, plánování týdny předem, načasování doručení a zlepšování vztahů s našimi partnery mě naplňuje a stalo se mým denním koníčkem. 3x N - Nejlepší práce v Nejlepším teame s Nejlepší šéfkou. Po pracovním spěchu věnuji čas zejména rodině a cyklistice, která mi dodává energii. Samozřejmě dobrá kniha na nočním stolku nesmí chybět.


Marketingové oddělení

Ing. Andrea Hudcovicová
marketingová ředitelka

+421 903 718 044

marketing@kompava.sk

 

 

 

Ing. Alice Beňová

marketing referent

+421 032 774 0065

marketing@kompava.sk

Michaela Gardoňová

marketing referent - Česko

+420 602 426 550

marketing@kompava.sk

Pracovat ve firmě Kompava na marketingovém oddělení bylo obrovskou příležitostí. V minulosti jsem se již s marketingem pracovně setkala a od té doby se v něm neustále vzdělávám, studuji ho a vědomosti ověřuji na testech s certifikáty. Marketing je velice široký pojem. Pro mě je tou nejzábavnější částí analyzování, zkoušení nových věcí a hlavně dosáhnutí výsledku.

Velkým bonusem v Kompavě je práce s odborníky v oboru zdravého životního stylu. 


Obchodní oddělení

Martin Minárech
obchodní reprezentant pro lékárny

+421 903 237 425

minarech@kompava.sk

V 14 letech jsem se poprvé setkal s výživovými doplňky a aktivním cvičením. V oboru výživa přicházejí neustále nové trendy a člověk se musí neustále vzdělávat. Vystudoval jsem obor Diplomovaný fyzioterapeut, kde jsem spojil zdravý aktivní pohyb s výživovým poradenstvím. Hned po škole jsem začal pracovat ve firmě Kompava, kde naplno využívám své poznatky. Vedle práce neustále zvyšuji kvalifikaci, bylo mi umožněno udělat si trenérskou a rozhodčím licenci a kineziotejping.

Jsem trenér 3. stupně a rozhodčí 1. stupně v Slovenské asociaci silového trojboje a kulturistiky. Svou práci mám rád a baví mě. Ve volném čase se věnuji aktivnímu životnímu stylu.

Mgr. Zuzana Buchová
obchodní reprezentant pro lékárny

+421 903 718 004

lekarne@kompava.sk

Ing. Zuzana Chovancová
obchodní reprezentant pro sportovní kluby

+421 903 774 435

sportovekluby@kompava.sk

Vystudovala jsem Výživu lidí a hygienu potravin na SPU v Nitře. Vždy mě fascinovalo lidské tělo a informace o tom, jak se správně stravovat a pomoci si tak k trvalému udržení zdraví. Protože jsem chtěla své poznatky šířit dále mezi běžné lidi, ale i sportovce, hned po škole jsem se začala věnovat této oblasti. Firma Kompava, která se pomocí skvělých doplňků výživy pečuje o zdraví a zdravý životní styl byla možností jak toho dosáhnout. Ve firmě Kompava působím jako výživový poradce a obchodní reprezentant pro sportovní kluby, sportovní prodejny a lékárny. Přitom se věnuji tvorbě nutričních, suplementačních plánů a diagnostickému měření. Mezi mé záliby patří sport, posilování, cestování, odborná literatura. Rada poznávám nové lidi a úsměv na tváři mi nikdy nechybí :-)

 

Ceragem a E-Fit

Ing. Martina Hiklová
odborný poradce
EMS trenér studia E-FIT, poradce Ceragemu

+421 327 740 026 

efit.kompava@gmail.com

Už během vysoké školy Ekonomické univerzity v Bratislavě jsem začala působit jako manažerka tréninkového studia. Velmi mě to bavilo, a protože jsem chtěla své zkušenosti, rady jak dosáhnout svůj vysněný cíl posunout dál mezi lidi. Umožnila mi to firma Kompava, slovenský výrobce výživových doplňků, kde momentálně působím a věnuji se E-Fit cvičení. Věnuji se i diagnostickému měření tělesné stavby těla. Jsem hrdá na všech svých cvičenců, kteří si oblíbili cvičení s E-Fitem, jak bojují se svou váhou, jak se neustále zlepšují, hubnou, jak zpevňují svoji postavu a dělají vše proto, aby se cítili lépe. Není větší radost než vidět spokojené zákazníky s dosaženými výsledky. Mezi mé záliby patří hudba, rodina, děti, aktivně jsem 5 let hrávala volejbal, běh a tedy jakýkoliv druh sportu. To je to, co mě baví, naplňuje a při čem se dokážu maximálně odreagovat.


Výroba

Ing. Mária Ševčíková
výrobní ředitelka

+421 0327740063

vyroba@kompava.sk

Ve společnosti Kompava spol. s.r.o. jsem začala pracovat v roce 2016, avšak firmu znám od jejích počátků. Nejprve jako obchodní partner, později jsem začala používat a kupovat výrobky Kompava, pro celou moji rodinu. Mám technické vzdělání, což není moc typické pro ženu. No na základě zkušenosti, praxe a příležitosti na vlastní seberealizaci mohu říci, že to byla moje správná a nejlepší životní volba. V životě hraju roli "lvice". Sudičky mi do vínku nadělili poměrně hodně sportovního talentu. No na aktivní sport už mám méně příležitostí. Je to i proto, že k aktivnímu, soutěžnímu sportu vedeme spolu s mým manželem naše děti, co nám zabírá hodně osobního času.

Alena Lukáčová
objednávky, expedice, reklamace

+421 903 473 211

objednavky@kompava.sk

Ve firmě pracuji od začátku - patnáctý rok. Mám potravinářskou průmyslovku. Všechny vyexpedovány výrobky procházejí mýma rukama. Svou práci mám ráda, v show roomu se dělím se zákazníky o zkušenosti s našimi výrobky.

Pro zákazníky z webové stránky balím balíky a je mi líto, když si ho nakonec zákazník nepřevezme od kurýra. Mám ráda muzikály, divadla a koncerty.

Lenka Imrišková
výrobní pracovnice

Vystudovala jsem SPŠS v oboru technické informační služby. V Kompave pracuji již 6 let a těší mě, že mohu pracovat ve firmě, která se stará o zdraví a lepší fyzický stav lidí. Mým koníčkem je hudba, cyklistika a v neposlední řadě moje rodina.

Janette Megová
výrobní pracovnice, kontrola kvality

Vystudovala jsem Střední potravinářskou průmyslovku v Nitře. Pracovala jsem 25 let v závodě Milex, jako laborantka. Do Kompava jsem nastoupila v roce 2014 a jsem ráda, že moje předchozí znalosti mohu využít i v této práci. Pracuji ve skvělém kolektivu, kde vyrábíme výrobky zdravého životního stylu. K mým zálibám patří turistika, cyklistika, kultura a zábava.

Andrea Bumbalová
výrobní pracovník

S nástupem do společnosti Kompava se splnil můj sen. Práce mě baví, zdravá výživa je to co mě naplňuje. Je úžasné být součástí skvělého týmu a vedle pracovních povinností se rovněž podílet na různých sportovních akcích. Jednoduše v Kompave to žije :-)

Andrej Fürst
výrobní pracovník, zástupce na expedici

Matúš Ondrejka

výrobní pracovník 

 

Tomáš Dunajčík

výrobní pracovník

Pracujem v Kompave od roku 2017 . Vyštudoval som  SOŠ v obore IST na Starej Turej .

Nie vždy človek pracuje v obore ktorý vyštudoval . Žijem pre šport . Aktívne sa venujem športovému hasičstvu pár rokov . Naplná  to môj život . Ale aj iným športom . Som aj vášnivý motorkár. Rád si vypočujem hudbu ,relaxujem alebo sa prechádzam po prírode ale hlavne športujem.  Keďže som športovo založený človek je česť  pre mňa a vážim si to že môžem pracovať  v tak úspešnej firme ako je Kompava  pretože sa zaujímam aj o výživu a zdravotný štýl .Teším sa z toho že som súčasťou niečoho tak veľkého čo sa stará o zdravie a výživu ľudí.  V spoločnosti sa mi pracujem veľmi dobre , príjemní kolegovia , sme proste super tím , držíme spolu , mám sa na koho spolahnúť. 

   

Centrum Metflex

Ing. Tomáš Jurkovič
trenér a profesionální sportovec

metflex@kompava.sk

Juraj Török

metflex@kompava.sk


vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.