Tým profesionálů a odborníků nejen na výživu a sport, který je tu pro vás.


Vedení společnosti

Ing. Želmíra Komorechová
majitelka společnosti

Vystudovala jsem obor biochemie. Vztah ke zdravé výživě se u mě rozvíjel již během studia na univerzitě. Během mateřské dovolené jsem se koncentrovala na dovoz speciální dětské stravy vyrobené z čistých surovin a v roce 2002 jsem se rozhodla využít všech svých nabytých znalostí a poznatky na vývoj sportovní výživy.

Stojím u zrodu většiny našich produktů. Moje nezlomná vůle stále pokročit mi pomáhá přemáhat všechny překážky. Rada se učím stále nové věci, sleduji nové trendy a miluji od dětství sport.

Inspirují mě nedosažitelné výsledky a touha legálního zvyšování lidského potenciálu. Snažím se věci dělat stále lepší, mít stále lepších lidí kolem sebe a i díky jím dosahovat lepších výsledků.

"Je nesmírně příjemné vidět šťastných a zdravých lidí, kterým jsme ve firmě Kompava radou, nebo doplňkem pomohli zorientovat se ve zdravé výživě. Každá projevená vděčnost nás žene kupředu a dodává pocit užitečné práce. "

 


Ekonomické oddělení a nákup / purchaser

Mária Gablovská
ekonomické oddělení

+421 903 473 112

gablovska@kompava.sk

V ekonomickém světě společnosti Kompava žiji již od jejího založení. Starám se o ekonomický chod firmy, personální a mzdovou agendu, daňové přiznání a roční závěrky.

Prací v Kompava jsem se přesvědčila, že i malá slovenská firma se dokáže probojovat na domácím trhu a být úspěšná v konkurenci se zahraničními firmami.

Mým relaxem je moje rodina, knihy a turistika.

Peter Šulák
purchase and logistics 

+421 902 129 746 

logistics@kompava.sk

Jmenuji se Petr a už více než 5 let žiji firmou KOMPAVA, kde pracuji na oddělení nákupu a logistiky. Komunikace s dodavateli, zajištění špičkové kvality surovin a obalů pro naši výrobu, plánování týdny předem, načasování doručení a zlepšování vztahů s našimi partnery mě naplňuje a stalo se mým denním koníčkem. 3x N - Nejlepší práce v Nejlepším teame s Nejlepší šéfkou. Po pracovním spěchu věnuji čas zejména rodině a cyklistice, která mi dodává energii. Samozřejmě dobrá kniha na nočním stolku nesmí chybět.


Marketingové oddělení

Ing. Andrea Hudcovicová
marketingový manager

+421 903 718 044

marketing@kompava.sk

Už během studia na Ekonomické univerzitě v Bratislave jsem si byla vědomá toho, že marketing je to, co mě baví. Od dětství mě láká všechno kreativní, tvořivé a možnost zapojení vlastní fantazie. Svoje kreativní cítění jsem nejprve rozvíjela na ZUŠ - výtvarný odbor. Během vysoké školy jsem získala praxi prací v reklamní agentuře jako junior account manager.

Tvorba grafiky, psaní blogu, sledování trendů marketingu a plánování způsobů, to je přesně to pravé pro mě.

Pracovat pro společnost Kompava, není jen zaměstnání, je to životní styl.

 

Bc. Radka Bumbalová 
produktový manager

+ 421 915 517 972

marketing@kompava.sk

Ve firmě pracuji na marketingovém oddělení. Už na střední škole jsem zjistila, že právě marketing je ten směr, kterým by jsem se chtěla ubírat. Ve společnosti Kompava se mi otevřely nové možnosti. Při nynějším studiu na vysoké škole právě Kompava mi umožnila vidět věci ne jen z teoretického hlediska, ale dala mi náhled i do praxe. Taktéž jsem hrdá, že jsem zaměstnancem ve firmě, která se svými produkty stará  o výživu a celkové zdraví lidí.

 

 

 

Ing. Alice Beňová
marketingový referent

+421 032 774 0065

marketing@kompava.sk

S produkty a s majitelkou firmy Kompava Ing. Komorechovou jsem se měla možnost setkat již během realizace mé diplomové práce, na SPU v Nitře, kde jsem studovala obor Výživa lidí. Po ukončení studia jsem dostala nabídku pracovat ve firmě, kde se mi otevřely nové příležitosti. Mám zde možnost využít nejen své poznatky z oboru výživy, ale mam na starosti i komplexní právní předpisy týkající se výživových doplňků. Součástí mé práce je mimi jiné studování, sledování a aplikování zákonů do praxe a také účast na sportovních akcích. Ve volném čase se věnuji turistice, jízdě na kole, plavání a ráda čtu.


Vždy jsem se zajímala o možnosti jak si udržet dobré zdraví a produkty firmy Kompava nám tu možnost dávají.


Obchodní oddělení

Martin Minárech
obchodní reprezentant pro lékárny

+421 903 237 425

minarech@kompava.sk

V 14 letech jsem se poprvé setkal s výživovými doplňky a aktivním cvičením. V oboru výživa přicházejí neustále nové trendy a člověk se musí neustále vzdělávat. Vystudoval jsem obor Diplomovaný fyzioterapeut, kde jsem spojil zdravý aktivní pohyb s výživovým poradenstvím. Hned po škole jsem začal pracovat ve firmě Kompava, kde naplno využívám své poznatky. Vedle práce neustále zvyšuji kvalifikaci, bylo mi umožněno udělat si trenérskou a rozhodčím licenci a kineziotejping.

Jsem trenér 3. stupně a rozhodčí 1. stupně v Slovenské asociaci silového trojboje a kulturistiky. Svou práci mám rád a baví mě. Ve volném čase se věnuji aktivnímu životnímu stylu.

Mgr. Zuzana Buchová
obchodní reprezentant pro lékárny

+421 903 718 004

lekarne@kompava.sk

Celý můj život je spojený se sportem. Po ukončení sportovního gymnázia jsem porkačovala na vysoké škole. Bakalářské studium jsem ukončila v oboru Regenerace a výživa ve sportu v Brně a magisterské jsem absolvovala v oboru Sport a zdraví v Bratislavě. Práce v Kompavě mi umožňuje potkávat zajímavé lidi i sportovce a pomáhat jim k lepšímu výkonu a udržení zdraví.

Ve volném čase se nejraději zdržuji na horách, kde lyžuji nebo bikuji. Protože jenom ve zdravém těle zdravý duch :)

Ing. Zuzana Chovancová
obchodní reprezentant pro sportovní kluby

+421 903 774 435

sportovekluby@kompava.sk

Vystudovala jsem Výživu lidí a hygienu potravin na SPU v Nitře. Vždy mě fascinovalo lidské tělo a informace o tom, jak se správně stravovat a pomoci si tak k trvalému udržení zdraví. Protože jsem chtěla své poznatky šířit dále mezi běžné lidi, ale i sportovce, hned po škole jsem se začala věnovat této oblasti. Firma Kompava, která se pomocí skvělých doplňků výživy pečuje o zdraví a zdravý životní styl byla možností jak toho dosáhnout. Ve firmě Kompava působím jako výživový poradce a obchodní reprezentant pro sportovní kluby, sportovní prodejny a lékárny. Přitom se věnuji tvorbě nutričních, suplementačních plánů a diagnostickému měření. Mezi mé záliby patří sport, posilování, cestování, odborná literatura. Rada poznávám nové lidi a úsměv na tváři mi nikdy nechybí :-)

 

Ing. Marta Brídová
obchodný reprezentant pre lekárne

+ 421 903 457 537

lekarne@kompava.sk

Prací v Kompavě se mi otevřeli nové možnosti a jsem velmi ráda, že mohu být zaměstnancem firmy, která svými produkty pomáhá lidem starat se o svoje zdraví a dosahovat lepší sportovní výsledky. Ve firmě pracuji na pozici obchodního reprezentanta. Ve volném čase ráda jezdím na kole, plavu, chodím na turistiku a taky si ráda dopřeji relax při dobré knize.


Ceragem a E-Fit

Ing. Martina Hiklová
odborný poradce
EMS trenér studia E-FIT, poradce Ceragemu

+421 327 740 026 

efit.kompava@gmail.com

Už během vysoké školy Ekonomické univerzity v Bratislavě jsem začala působit jako manažerka tréninkového studia. Velmi mě to bavilo, a protože jsem chtěla své zkušenosti, rady jak dosáhnout svůj vysněný cíl posunout dál mezi lidi. Umožnila mi to firma Kompava, slovenský výrobce výživových doplňků, kde momentálně působím a věnuji se E-Fit cvičení. Věnuji se i diagnostickému měření tělesné stavby těla. Jsem hrdá na všech svých cvičenců, kteří si oblíbili cvičení s E-Fitem, jak bojují se svou váhou, jak se neustále zlepšují, hubnou, jak zpevňují svoji postavu a dělají vše proto, aby se cítili lépe. Není větší radost než vidět spokojené zákazníky s dosaženými výsledky. Mezi mé záliby patří hudba, rodina, děti, aktivně jsem 5 let hrávala volejbal, běh a tedy jakýkoliv druh sportu. To je to, co mě baví, naplňuje a při čem se dokážu maximálně odreagovat.


Výroba

Ing. Mária Ševčíková
výrobní ředitelka

+421 0327740063

vyroba@kompava.sk

Ve společnosti Kompava spol. s.r.o. jsem začala pracovat v roce 2016, avšak firmu znám od jejích počátků. Nejprve jako obchodní partner, později jsem začala používat a kupovat výrobky Kompava, pro celou moji rodinu. Mám technické vzdělání, což není moc typické pro ženu. No na základě zkušenosti, praxe a příležitosti na vlastní seberealizaci mohu říci, že to byla moje správná a nejlepší životní volba. V životě hraju roli "lvice". Sudičky mi do vínku nadělili poměrně hodně sportovního talentu. No na aktivní sport už mám méně příležitostí. Je to i proto, že k aktivnímu, soutěžnímu sportu vedeme spolu s mým manželem naše děti, co nám zabírá hodně osobního času.

Alena Lukáčová
objednávky, expedice, reklamace

+421 903 473 211

objednavky@kompava.sk

Ve firmě pracuji od začátku - patnáctý rok. Mám potravinářskou průmyslovku. Všechny vyexpedovány výrobky procházejí mýma rukama. Svou práci mám ráda, v show roomu se dělím se zákazníky o zkušenosti s našimi výrobky.

Pro zákazníky z webové stránky balím balíky a je mi líto, když si ho nakonec zákazník nepřevezme od kurýra. Mám ráda muzikály, divadla a koncerty.

Lenka Imrišková
zástupce výrobní ředitelky

Vystudovala jsem SPŠS v oboru technické informační služby. V Kompave pracuji již 6 let a těší mě, že mohu pracovat ve firmě, která se stará o zdraví a lepší fyzický stav lidí. Mým koníčkem je hudba, cyklistika a v neposlední řadě moje rodina.

Janette Megová
výrobní pracovnice, kontrola kvality

Vystudovala jsem Střední potravinářskou průmyslovku v Nitře. Pracovala jsem 25 let v závodě Milex, jako laborantka. Do Kompava jsem nastoupila v roce 2014 a jsem ráda, že moje předchozí znalosti mohu využít i v této práci. Pracuji ve skvělém kolektivu, kde vyrábíme výrobky zdravého životního stylu. K mým zálibám patří turistika, cyklistika, kultura a zábava.

Andrea Bumbalová
výrobní pracovník

S nástupem do společnosti Kompava se splnil můj sen. Práce mě baví, zdravá výživa je to co mě naplňuje. Je úžasné být součástí skvělého týmu a vedle pracovních povinností se rovněž podílet na různých sportovních akcích. Jednoduše v Kompave to žije :-)

 

Tomáš Dunajčík

výrobní pracovník

Pracuji v Kompavě od roku 2017 . Vystudoval jsem  SOŠ v oboru IST na Staré Turé .

Ne vždy člověk pracuje v oboru který vystudoval . Žiju pro sport . Aktivně se věnuji sportovnímu hasičství pár let . Naplňuje  to můj život . Ale i jiné sporty . Jsem i vášnivý motorkář. Rád si poslechnu hudbu ,relaxuji anebo se procházím po přírodě ale hlavně sportuji.  Když jsem ten sportovně založený člověk je čest  pro mě a vážím si to, že mohu pracovat  v tak úspešné firmě jako je Kompava,  protože se zajímám i o výživu a zdravý životní styl .Teším mě, že jsem součástí něčeho tak velkého co se stará o zdraví a výživu lidí.  Ve společnosti se mi pracuje velmi dobře , příjemní kolegové , jsme prostě super tým , držíme spolu , mám se na koho spolehnout. 

   

 

 
 

Centrum Metflex

Ing. Tomáš Jurkovič
trenér a profesionální sportovec

metflex@kompava.sk

Už 20 let se věnuji triatlonu, od roku 2001 každoročně reprezentuji Slovensko na vrcholných evropských a světových akcích v triatlonu, kros triatlonu a zimním triatlonu a své zkušenosti zároveň předávám mladším triatlonistům, protože v Žilině vedu i triatlonový oddíl. Výrobky firmy Kompava používám od jejího vzniku před více než 15 lety a jsou denodenní součástí mé nejen sportovní kariéry. Pracuji v diagnostickém centru Kompava Metflex, kde se snažíme sportovcům poradit a ukázat jak mohou své úsilí vynakládané na trénink zužitkovat co nejvíce a jak moc správná výživa pomůže v dosahování cílů. Relaxací je pro mě čas strávený s rodinou, cestování a různé druhy sportů, které nedělám pravidelně jako například lezení, turistika a v zimě lyže a skialpy.


Juraj Török
trenér a profesionální sportovec

metflex@kompava.sk

Jmenuji se Juraj a už přes 6 let se aktivně věnuji vytrvalostnímu běhu se specializací na horské maratony.Momentálně pracuji jeden rok v diagnostickém centru Kompava Metflex, kde se práce skloubila i s mým koníčkem .Vedle diagnostiky se věnuji i tvorbě nutričních, suplementačních a tréninkových plánů pro sportovce a širokou veřejnost. Mimo sportování kladu velký důraz na kvalitní životosprávu a optimální výživu, kde preferuji tukový metabolismus. K mým zálibám patří sledování sportovních a výživových trendů, cestování, turistika, otužování a čtení inspirativních knih.Predajna Kompava Košice - MH plus

Belanský Samuel
Sklad, logistika

+ 421 915 659 084

kompava@mhplus.sk

 Zdravému životnímu stylu se věnuji už od 17 let, kdy jsem k aktivnímu cvičení přidal i určité stravovací návyky, které dodržuji i nadále. V tomto období jsem se taktéž poprvé setkal s doplňky výživy, které jsou neodmyslitelnou součástí regenerace každého sportovce, ať už aktivního nebo kondičního.

Jsem studentem Podnikovohospodářské fakulty v Košicích, a proto jsem rád, že mi je umožněné spojit teoretické poznatky s praxí.

Jaroslava Ganz
Objednávky, Logistika, Reklamace

+ 421 911 955 555

kompava@mhplus.sk

 

Martina Miklošová
obchodní reprezentant

+421 903 491 890

kompava@mhplus.sk


 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.