Náš Tím

Tým profesionálů a odborníků nejen na výživu a sport, který je tu pro vás.


Vedení společnosti

Ing. Želmíra Komorechová
majitelka společnosti

Vystudovala jsem obor biochemie. Vztah ke zdravé výživě se u mě rozvíjel již během studia na univerzitě. Během mateřské dovolené jsem se koncentrovala na dovoz speciální dětské stravy vyrobené z čistých surovin a v roce 2002 jsem se rozhodla využít všech svých nabytých znalostí a poznatky na vývoj sportovní výživy.

Stojím u zrodu většiny našich produktů. Moje nezlomná vůle stále pokročit mi pomáhá přemáhat všechny překážky. Rada se učím stále nové věci, sleduji nové trendy a miluji od dětství sport.

Inspirují mě nedosažitelné výsledky a touha legálního zvyšování lidského potenciálu. Snažím se věci dělat stále lepší, mít stále lepších lidí kolem sebe a i díky jím dosahovat lepších výsledků.

"Je nesmírně příjemné vidět šťastných a zdravých lidí, kterým jsme ve firmě Kompava radou, nebo doplňkem pomohli zorientovat se ve zdravé výživě. Každá projevená vděčnost nás žene kupředu a dodává pocit užitečné práce. "

 


Ekonomické oddělení a nákup / purchaser

Mária Gablovská
ekonomické oddělení

+421 903 473 112

gablovska@kompava.sk

V ekonomickém světě společnosti Kompava žiji již od jejího založení. Starám se o ekonomický chod firmy, personální a mzdovou agendu, daňové přiznání a roční závěrky.

Prací v Kompava jsem se přesvědčila, že i malá slovenská firma se dokáže probojovat na domácím trhu a být úspěšná v konkurenci se zahraničními firmami.

Mým relaxem je moje rodina, knihy a turistika.

Peter Šulák
purchase and logistics 

+421 902 129 746 

logistics@kompava.sk

Jmenuji se Petr a už více než 5 let žiji firmou KOMPAVA, kde pracuji na oddělení nákupu a logistiky. Komunikace s dodavateli, zajištění špičkové kvality surovin a obalů pro naši výrobu, plánování týdny předem, načasování doručení a zlepšování vztahů s našimi partnery mě naplňuje a stalo se mým denním koníčkem. 3x N - Nejlepší práce v Nejlepším teame s Nejlepší šéfkou. Po pracovním spěchu věnuji čas zejména rodině a cyklistice, která mi dodává energii. Samozřejmě dobrá kniha na nočním stolku nesmí chybět.


Marketingové oddělení

Ing. Andrea Eľková
marketingový manager

+421 903 718 044

marketing@kompava.sk

Už během studia na Ekonomické univerzitě v Bratislave jsem si byla vědomá toho, že marketing je to, co mě baví. Od dětství mě láká všechno kreativní, tvořivé a možnost zapojení vlastní fantazie. Svoje kreativní cítění jsem nejprve rozvíjela na ZUŠ - výtvarný odbor. Během vysoké školy jsem získala praxi prací v reklamní agentuře jako junior account manager.

Tvorba grafiky, psaní blogu, sledování trendů marketingu a plánování způsobů, to je přesně to pravé pro mě.

Pracovat pro společnost Kompava, není jen zaměstnání, je to životní styl.

 

 

 

 

Obchodní oddělení

Martin Minárech
obchodní reprezentant pro lékárny

+421 903 237 425

minarech@kompava.sk

V 14 letech jsem se poprvé setkal s výživovými doplňky a aktivním cvičením. V oboru výživa přicházejí neustále nové trendy a člověk se musí neustále vzdělávat. Vystudoval jsem obor Diplomovaný fyzioterapeut, kde jsem spojil zdravý aktivní pohyb s výživovým poradenstvím. Hned po škole jsem začal pracovat ve firmě Kompava, kde naplno využívám své poznatky. Vedle práce neustále zvyšuji kvalifikaci, bylo mi umožněno udělat si trenérskou a rozhodčím licenci a kineziotejping.

Jsem trenér 3. stupně a rozhodčí 1. stupně v Slovenské asociaci silového trojboje a kulturistiky. Svou práci mám rád a baví mě. Ve volném čase se věnuji aktivnímu životnímu stylu.

Mgr. Zuzana Buchová
obchodní reprezentant pro lékárny

+421 903 718 004

lekarne@kompava.sk

Celý můj život je spojený se sportem. Po ukončení sportovního gymnázia jsem porkačovala na vysoké škole. Bakalářské studium jsem ukončila v oboru Regenerace a výživa ve sportu v Brně a magisterské jsem absolvovala v oboru Sport a zdraví v Bratislavě. Práce v Kompavě mi umožňuje potkávat zajímavé lidi i sportovce a pomáhat jim k lepšímu výkonu a udržení zdraví.

Ve volném čase se nejraději zdržuji na horách, kde lyžuji nebo bikuji. Protože jenom ve zdravém těle zdravý duch :)

Ing. Zuzana Chovancová
obchodní reprezentant pro sportovní kluby

+421 903 774 435

sportovekluby@kompava.sk

Vystudovala jsem Výživu lidí a hygienu potravin na SPU v Nitře. Vždy mě fascinovalo lidské tělo a informace o tom, jak se správně stravovat a pomoci si tak k trvalému udržení zdraví. Protože jsem chtěla své poznatky šířit dále mezi běžné lidi, ale i sportovce, hned po škole jsem se začala věnovat této oblasti. Firma Kompava, která se pomocí skvělých doplňků výživy pečuje o zdraví a zdravý životní styl byla možností jak toho dosáhnout. Ve firmě Kompava působím jako výživový poradce a obchodní reprezentant pro sportovní kluby, sportovní prodejny a lékárny. Přitom se věnuji tvorbě nutričních, suplementačních plánů a diagnostickému měření. Mezi mé záliby patří sport, posilování, cestování, odborná literatura. Rada poznávám nové lidi a úsměv na tváři mi nikdy nechybí :-)

 

Ing. Marta Brídová
obchodný reprezentant pre lekárne

+ 421 903 457 537

lekarne@kompava.sk

Prací v Kompavě se mi otevřeli nové možnosti a jsem velmi ráda, že mohu být zaměstnancem firmy, která svými produkty pomáhá lidem starat se o svoje zdraví a dosahovat lepší sportovní výsledky. Ve firmě pracuji na pozici obchodního reprezentanta. Ve volném čase ráda jezdím na kole, plavu, chodím na turistiku a taky si ráda dopřeji relax při dobré knize.


Ceragem a E-Fit

Ing. Martina Hiklová
odborný poradce
EMS trenér studia E-FIT, poradce Ceragemu

+421 327 740 026 

efit.kompava@gmail.com

Už během vysoké školy Ekonomické univerzity v Bratislavě jsem začala působit jako manažerka tréninkového studia. Velmi mě to bavilo, a protože jsem chtěla své zkušenosti, rady jak dosáhnout svůj vysněný cíl posunout dál mezi lidi. Umožnila mi to firma Kompava, slovenský výrobce výživových doplňků, kde momentálně působím a věnuji se E-Fit cvičení. Věnuji se i diagnostickému měření tělesné stavby těla. Jsem hrdá na všech svých cvičenců, kteří si oblíbili cvičení s E-Fitem, jak bojují se svou váhou, jak se neustále zlepšují, hubnou, jak zpevňují svoji postavu a dělají vše proto, aby se cítili lépe. Není větší radost než vidět spokojené zákazníky s dosaženými výsledky. Mezi mé záliby patří hudba, rodina, děti, aktivně jsem 5 let hrávala volejbal, běh a tedy jakýkoliv druh sportu. To je to, co mě baví, naplňuje a při čem se dokážu maximálně odreagovat.


Výroba

Ing. Mária Ševčíková
výrobní ředitelka

+421 0327740063

vyroba@kompava.sk

Ve společnosti Kompava spol. s.r.o. jsem začala pracovat v roce 2016, avšak firmu znám od jejích počátků. Nejprve jako obchodní partner, později jsem začala používat a kupovat výrobky Kompava, pro celou moji rodinu. Mám technické vzdělání, což není moc typické pro ženu. No na základě zkušenosti, praxe a příležitosti na vlastní seberealizaci mohu říci, že to byla moje správná a nejlepší životní volba. V životě hraju roli "lvice". Sudičky mi do vínku nadělili poměrně hodně sportovního talentu. No na aktivní sport už mám méně příležitostí. Je to i proto, že k aktivnímu, soutěžnímu sportu vedeme spolu s mým manželem naše děti, co nám zabírá hodně osobního času.

Alena Lukáčová
objednávky, expedice, reklamace

+421 903 473 211

objednavky@kompava.sk

Ve firmě pracuji od začátku - patnáctý rok. Mám potravinářskou průmyslovku. Všechny vyexpedovány výrobky procházejí mýma rukama. Svou práci mám ráda, v show roomu se dělím se zákazníky o zkušenosti s našimi výrobky.

Pro zákazníky z webové stránky balím balíky a je mi líto, když si ho nakonec zákazník nepřevezme od kurýra. Mám ráda muzikály, divadla a koncerty.

Lenka Imrišková
zástupce výrobní ředitelky

Vystudovala jsem SPŠS v oboru technické informační služby. V Kompave pracuji již 6 let a těší mě, že mohu pracovat ve firmě, která se stará o zdraví a lepší fyzický stav lidí. Mým koníčkem je hudba, cyklistika a v neposlední řadě moje rodina.

Janette Megová
výrobní pracovnice, kontrola kvality

Vystudovala jsem Střední potravinářskou průmyslovku v Nitře. Pracovala jsem 25 let v závodě Milex, jako laborantka. Do Kompava jsem nastoupila v roce 2014 a jsem ráda, že moje předchozí znalosti mohu využít i v této práci. Pracuji ve skvělém kolektivu, kde vyrábíme výrobky zdravého životního stylu. K mým zálibám patří turistika, cyklistika, kultura a zábava.

Andrea Bumbalová
výrobní pracovník

S nástupem do společnosti Kompava se splnil můj sen. Práce mě baví, zdravá výživa je to co mě naplňuje. Je úžasné být součástí skvělého týmu a vedle pracovních povinností se rovněž podílet na různých sportovních akcích. Jednoduše v Kompave to žije :-)

 

Tomáš Dunajčík

výrobní pracovník

Pracuji v Kompavě od roku 2017 . Vystudoval jsem  SOŠ v oboru IST na Staré Turé .

Ne vždy člověk pracuje v oboru který vystudoval . Žiju pro sport . Aktivně se věnuji sportovnímu hasičství pár let . Naplňuje  to můj život . Ale i jiné sporty . Jsem i vášnivý motorkář. Rád si poslechnu hudbu ,relaxuji anebo se procházím po přírodě ale hlavně sportuji.  Když jsem ten sportovně založený člověk je čest  pro mě a vážím si to, že mohu pracovat  v tak úspešné firmě jako je Kompava,  protože se zajímám i o výživu a zdravý životní styl .Teším mě, že jsem součástí něčeho tak velkého co se stará o zdraví a výživu lidí.  Ve společnosti se mi pracuje velmi dobře , příjemní kolegové , jsme prostě super tým , držíme spolu , mám se na koho spolehnout. 

   

 

 
 

Centrum Metflex

Ing. Tomáš Jurkovič
trenér a profesionální sportovec

metflex@kompava.sk

Už 20 let se věnuji triatlonu, od roku 2001 každoročně reprezentuji Slovensko na vrcholných evropských a světových akcích v triatlonu, kros triatlonu a zimním triatlonu a své zkušenosti zároveň předávám mladším triatlonistům, protože v Žilině vedu i triatlonový oddíl. Výrobky firmy Kompava používám od jejího vzniku před více než 15 lety a jsou denodenní součástí mé nejen sportovní kariéry. Pracuji v diagnostickém centru Kompava Metflex, kde se snažíme sportovcům poradit a ukázat jak mohou své úsilí vynakládané na trénink zužitkovat co nejvíce a jak moc správná výživa pomůže v dosahování cílů. Relaxací je pro mě čas strávený s rodinou, cestování a různé druhy sportů, které nedělám pravidelně jako například lezení, turistika a v zimě lyže a skialpy.


Juraj Török
trenér a profesionální sportovec

metflex@kompava.sk

Jmenuji se Juraj a už přes 6 let se aktivně věnuji vytrvalostnímu běhu se specializací na horské maratony.Momentálně pracuji jeden rok v diagnostickém centru Kompava Metflex, kde se práce skloubila i s mým koníčkem .Vedle diagnostiky se věnuji i tvorbě nutričních, suplementačních a tréninkových plánů pro sportovce a širokou veřejnost. Mimo sportování kladu velký důraz na kvalitní životosprávu a optimální výživu, kde preferuji tukový metabolismus. K mým zálibám patří sledování sportovních a výživových trendů, cestování, turistika, otužování a čtení inspirativních knih.Predajna Kompava Košice - MH plus

Belanský Samuel
Sklad, logistika

+ 421 915 659 084

kompava@mhplus.sk

 Zdravému životnímu stylu se věnuji už od 17 let, kdy jsem k aktivnímu cvičení přidal i určité stravovací návyky, které dodržuji i nadále. V tomto období jsem se taktéž poprvé setkal s doplňky výživy, které jsou neodmyslitelnou součástí regenerace každého sportovce, ať už aktivního nebo kondičního.

Jsem studentem Podnikovohospodářské fakulty v Košicích, a proto jsem rád, že mi je umožněné spojit teoretické poznatky s praxí.

Jaroslava Ganz
Objednávky, Logistika, Reklamace

+ 421 911 955 555

kompava@mhplus.sk

 

Martina Miklošová
obchodní reprezentant

+421 903 491 890

kompava@mhplus.sk


 

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info