Myslete včas na své klouby

Myslete včas na své klouby

Gelo-3 complex, Joint bar, Fit Artro Aktiv a MSM - doplňky výživy pro vaše klouby


  

V průběhu již 13-ti let působení na slovenském a zahraničním trhu věnujeme zvýšenou pozornost péči lidí o jejich klouby. Proto jsme vyvinuli a uvedli na trh několik produktů s pozitivním regeneračním účinkem na celý kloubní aparát. V rámci spolupráce s několika sportovci i nesportovci, přímým kontaktem, osobními setkáními, referencemi a poděkováním od zákazníků, získáváme další informace a podněty pro jejich další pokrok.

 

               

                                                                         

Všechny působí preventivně a regeneračně při léčení artritidy, osteoporózy, artrózy, při svalových bolestech, zánětech šlach, úponů, chrání celý kloubní aparát před poškozením a při zvýšené fyzické námaze, sportovním výkonu a pod. Skupinu kloubních výživových doplňků v naší kolekci představují hlavně výrobky Gelo-3 complex, Fit Artro Aktiv, kloubní tyčinka Joint bar a MSM.

 

Jedinečnost na trhu představují dva výrobky:

Gelo-3 complex - osvěžující nápoj s obsahem všech důležitých složek výživy pro klouby, se zvýšeným obsahem vitamínů skupiny B, vitaminu E, vápníkem a hořčíkem. Zvýšenou pozornost mu věnují lidé, kteří zatěžují kolenní, ramenní, loketní kloub. Mnozí i starší lidé našli v tomto výrobku pomoc při onemocněních, nemocech, při léčení, po úrazech a jako prevenci.

Většina zákazníků se k tomuto výrobku vrací s vědomím zaručené pomoci. 


Joint bar tyčinka - jediná svého druhu na trhu s výživovými doplňky. Je podobná složení Gelo-3 complex. Je velmi dobře stravitelná a okamžitě zasytí. Nejvhodnější je po tréninku, fyzické zátěži a během dne, pokud nemáte čas na jídlo nebo dostanete chuť na pamlsek. Je určena pro všechny, kteří chtějí pro své klouby něco udělat. Dvě tyčinky obsahují denní dávku nejdůležitějších vitamínů. Mnozí sportovci si kupují celé balení zejména během největší tréninkové zátěže a během soutěžního období.

Bolesti a zranění kloubů znepříjemňují život, dlouho se léčí a často i trápí. Proto Vám všem firma Kompava doporučuje věnovat jim zvýšenou pozornost.


"MYSLETE VČAS NA SVÉ KLOUBY"

 

 

Mgr. Vilém Vrba

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info