Mozek a nervy

Máte problém zapamatovat si jména, vstřebat učivo, nebo udržet svou pozitivní náladu nad bodem mrazu? Možná je na čase posílit mozkové funkce a osvěžit paměť. Výběr vhodného doplňku závisí na tom, co přesně chcete docílit.

Potřebovali byste zbystřit pozornost a koncentraci? Nebo se snažíte eliminovat výpadky paměti a předejít mentálnímu ochabování spojenému s věkem? Už vás unavuje cítit se vyčerpaně, prožívat deprese a úzkosti? Kompava zařadila do nabídky řadu preparátů, které dokážou nabudit mozek k lepším výkonům a vzkřísit k životu vaše aktivní Já.

Klíčem k pocitu štěstí je umět odpočívat a dopřát si klidný spánek. Pro tento účel skvěle poslouží aminokyselina L-Triptofan, která v kombinaci s vitamíny B3 a B6 podporuje normální funkci nervového systému a psychiky, přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Karnosin zesílený provitamínm Q10 a vitamínem E dokáže omlazovat buňky v procesu stárnutí a prodlužuje jejich životnost, díky čemu zůstanete déle mladí a vitální. Mozkovou činnost a paměť můžete účinně stimulovat třeba Lecitinem či Omega 3 mastnými kyselinami. Nejen pro sportovce je vhodný Taurin, přírodní stimulant, který příznivě ovlivňuje výdrž a výkon. Jděte na to chytře a povzbuďte svou mysl!

Vynulovat filtr
Zobrazených 1-11 z celkově 11 záznamů.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info