Máte 40 a potřebujete vzpružit?

Říká se, že 40-tka je pro ženu nejlepší věk. Co se týká smýšlení a pohledu na svět, není co namítat. Ale co fyzická stránka? Jaké je to být ženou po 40? Určitě by jsme na tuto otázku dostali různé odpovědi, které by závisely od toho, jaké období žena právě prožívá, a v jaké životní fázi se právě nachází. Doba se změnila a dnešní čtyřicátnice řeší úplně jiné problémy, jako ženy v jejich věku před 30-40 lety. Věk prvorodiček se zvyšuje, a tak se mnohé z nich stávají těsně před čtyřicítkou maminkami, zatím co některé jejich vrstevnice mají dospělé děti. Jedno ale mají společné, nároky dnešní doby jsou vysoké a vedle pracovních nároků není jednoduché zvládnout být milující, trpělivou, povzbující, spolehlivou, zodpovědnou a dobře naladěnou matkou, manželkou, dcerou, sestrou nebo kamarátkou.

Dlouhodobé hektické tempo, časová tíseň, nesprávná životospráva a nedostatek spánku mají za následek pocit únavy, podrážděnosti, nesoustředěnosti, přibírání nebo bolesti hlavy. Způsob, jakým se cítíte fyzicky, má totiž přímý vliv na vaše duševní zdraví a v neposlední řadě i na stav vaší pleti. Zkuste si teda zlepšit vaši celkovou pohodu starostlivostí o svoje tělo.

Příroda a Kompava na vás myslí a nabízí vám vícero řešení. Nejdřív zařaďte do svého jídelníčku zdravé a výživné jídla, která obsahují ve správném poměru rostlinné i živočišné bílkoviny, dále celá zrna, ořechy, semínka, zdravé tuky, Omega-3 mastné kyseliny a samozřejmě nezapomeňte na dostatek čisté vody, na čerstvé ovoce, zeleninu a šťávy. Pokud se vám podařilo nasbírat nějaké to kilo navíc, vyzkoušejte proteinový koktejl pro ženy BodyFit, který obsahuje kromě jiného i izoflavonoidy a 404 mg vápníku, které jsou velmi důležité právě pro ženy po čtyřicítce. Společně s každodenní 40 minutovou rychlou chůzí, či návštěvou fitness centra se úspěchy určitě dostaví. Zmírnit pocit únavy, lépe zvládat stres, podpořit sexualitu, zvýšit odolnost organismu a navodit občerstvující spánek vám pomůže dvojfázový připravek K2 Anti Age, který je nositelem adaptogenů antioxidačních a ochranných látek.

Ing. Alice Beňová

Galerie

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info