Novinka Sleva 25 %
KreaTabs (Creapure® Gluco) KreaTabs (Creapure® Gluco)
KreaTabs (Creapure® Gluco)

KreaTabs (Creapure® Gluco)

Kód: 33200001500000
Výrobce: Kompava s.r.o.
Balení:
Příchuť:
Vyberte si variantu!
s DPH:
641,25 Kč 855,00 Kč
bez DPH:
557,61 Kč
Množství
Výživový doplněk pro kulturisty KreaTabs (Creapure® Gluco) je ideální pro použití při výbušných typech tréninků (kulturistika, vzpírání ...) na celkovou sílu a rychlost. Zajistí vám efektivní duální přísun energie s krátkodobým glukózovým efektem a dlouhodobějším uvolňováním kreatinu. Jsou ideální k okamžitému použití - ve formě žvýkacích tablet, jsou praktické na cesty, při sportu nebo jednoduše jako občerstvení mezi jídla bez nutnosti přípravy. Kreatin obsažený v tabletách je ve formě 100% creatine monohydrátu, což představuje nejkvalitnější formu kreatinu, registrované švýcarské ochranné značky Creapure® Gluco.

Popis


100% mikronizovaný kreatin s glukózou , obsažený ve výživovém doplňku KreaTabs (Creapure® Gluco) je určen ke zvýšení síly a výkonnosti. Přispívá k celkovému zlepšení fyzické i mentální kondice. Je ideální pro použití při výbušných typech tréninků (kulturistika, vzpírání ...). Kreatin je součástí kreatinfosfátu, který je nejrychlejším, nejpohotovější zdrojem pro resyntézu ATP, při krátkých a velmi intenzivních cvičeních. Ve spojení s glukózou v jedinečných tabletách vám dopřeje lepší vstřebání kreatinu do těla až o 40%. KreaTabs potěší svým složením a vhodností i vegetariány a vegany.

Účinky KreaTabs v organismu:

 • Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při opakovaných velmi intenzivních cvičeních s krátkými intervaly odpočinku.
 • Denní příjem kreatinu (3 g) může zvýšit účinek odporového tréninku a svalovou sílu u dospělých starších 55 let
 • Díky spojení kreatinu a glukózy se zvyšuje využití kreatinu až o 40% a vzniká reakce, během níž se kreatin dostane rychleji do buňky
 • Seznam zdravotních tvrzení, které lze uvádět na potravinách podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin

  KreaTabs jsou určeny:

  • pro kulturisty, vzpírání, pro sportovce provádějících intervalový kardiotrénink .... • pro dospělé, kteří provádějí velmi intenzivní cvičení • pro lidi s namáhavou mentální prací • pro studenty s potřebou koncentrace • pro starší lidi • pro vegetariány a vegany

  Doporučené dávkování KreaTabs:

  1 dávka / 1 - 5 tablet před tréninkem nebo během tréninku.

  Složení

  Dextróza, kreatin monohydrát Creapure®, kyselina citronová, hořečnaté soli mastných kyselin, kokosový olej, přírodní ovocné aroma

  Upozornění:

  Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, při teplotě do 25 ° C. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte.

  Rozhodnutí ÚVZSR BPOVO / 6122/2005 / Ht

  No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

  Recenze

  Milan Š.
  12.08.2020

  Tento produkt je za mňa jeden z ideálnych. Som trénerom a majiteľom fitness centra. Vidím že chlapci, len veľmi málo ktorí vedia ako správne užiť kreatín aby sa v tele naozaj v strebal a robil čo má. Je to telu prirodzená látka a však vstrebe sa len so správnym pomerom glukózy.

  Tu je najsladšia a najjednoduchšia forma bratia kreatínu. Nemusíš nič preratávať či báť sa že to víde na zmar. Jednak je to kvalitný keratín, nezaťaží telo, neurobí vedľajšie efekty, ale naozaj po jeho užívaní , mám výkon , silu a udržateľné svalstvo. Jednoduché dávkovanie , 1g kreatínu v 1tablete. Preto milovníkom fitness odporúčam, možno aj v rôznych prípravách na súťaže a rysovanie. 

  Ján M.
  02.10.2020

  U mňa zaberá pred tréningom.

  • Super citrónová chuť
  Peter J.
  02.06.2019

  Diskuse

  GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
  Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info