Krásný úsměv bez herpesu, již navždy!

Krásný úsměv bez herpesu, již navždy!

S úsměvem můžeme dojít daleko. Ještě dále můžeme dojít s úsměvem a zbraní, která se postará, aby náš úsměv byl dokonalý.

Al Capone

Dnešní doba klade na nás vysoké nároky, abychom se prosadili a našly uplatnění. Zdravý životní styl a příjemný vzhled se často stávají podmínkou pro úspěšný start. Mnozí z vás vědí, jak dokáže znepříjemnit ba až zkazit výjimečnou příležitost nebo důležité setkání: opar na rtech!

Odkud se herpes ( lat. Herpes simplex) nebo opar vzal?

Herpes na peru byl poprvé popsán v 1. století našeho letopočtu římským lékařem Hérodotův. Tuto "drobnou nepříjemnost " znali i starodávní Řekové, ale trvalo staletí, než vědci zjistili, že se jedná o onemocnění způsobené herpetickými viry. Virus je neurotropního , šíří se podél nervových vláken do kůže a sliznice. Výzkumy ukazují, že téměř 90% lidí ve věku nad 30 let bylo už někdy ve svém životě vystavených tomuto viru. U většiny lidí se po první infekci vytvoří dostatečná imunitní obrana. Je však stále velké množství lidí, u kterých se opakuje nemoc na jednom místě těla, nejčastěji na rtu. Jediným nositelem a přenašečem viru je člověk. Většina populace má během života kontakt s virem, přičemž jen u části dojde k projevu onemocnění.

Co ho může vyprovokovat?

Možná právě stres, který jste prožívali při přípravách na očekávanou událost, nebo nedávné nachlazení a s ním spojená oslabená imunita… možná to bylo prostě fyzické vyčerpání. Může to být chlad nebo naopak nadměrné a intenzivní opalování.

Jak s ním bojovat?

My máme zbraň! L- lyzín extra. Táto aminokyselina má vynikající schopnost působit proti herpetickým virům, výrazu podporuje imunitní systém a obecně má výrazný protivirový a antibakteriální efekt. L- lyzín má i mnoho jiných užitečných vlastnosti - podílí se na syntéze svalových buněk, funguje jako nezastupitelná stavební jednotka svalové hmoty, podporuje absorpci vápníku, udržuje rovnováhu dusíkatých látek v organismu.


Podpora imunity L-lysin Extra - Balenie: 400 mg / 60 kapsúl

Chci koupit teď!

 

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info