Krása a mladost

Přejete si někdy, aby čas šel pozpátku a vy jste na sobě nepozorovali, jak nemilosrdně tiká? Staráte se o svou pleť a domníváte se, že máte vystaráno? Možná budete překvapeni, ale i to, co jíte a jak přistupujete sami k sobě, může zpomalit nebo načas zastavit projevy stárnutí. Esence krásy také spočívá i v perfektním fyzickém a psychickém stavu. Zachování mladistvé aury tudíž vyžaduje komplexní přístup a boj s časem se odehrává nejen na povrchu, ale především uvnitř.   

Jste to, co jíte, a proto dbejte o kvalitu toho, co do sebe přijímáte. Živiny pomáhají buňkám přirozeně se množit a dopují nás energií, zatímco nezdravé jídlo, stres, toxiny a podvýživa stárnutí urychlují. Vyvážená strava plná vitamínů, minerálů, a hlavně antioxidantů vás přirozeně napumpuje. Na každém kroku budete vyzařovat energii a vitalitu.

Nabízíme vám prostředky, které podporují imunitní systém, napomáhají správné funkci trávicího ústrojí. Najdete mezi nimi i vše pro zdravý pohyb, dobře fungující srdce, spokojenější a hlubší spánek a celkovou vitalitu. Spojili jsme to nejlepší z přírody a díky moderní vědě vznikli preparáty, které vám pomohou cítit se a vypadat lépe. V jakémkoli věku.

Podkategorie:

Vynulovat filtr
Zobrazených 1-12 z celkově 14 záznamů.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info