Paulina Vlčáková
26. 02. 2015

Paulina Vlčáková

26. 02. 2015 Dátum narodenia: 24.6.2000 Klub: SPK - Bratislava Športová disciplína: plávanie  Od 3 mesiacov do 3 rokov som bola členkou klubu ALVA - plávanie pre malé deti. Od 4 rokov do 7 rokov členkov klubu Rosnička. Od 7 rokov do 10 rokov som pôsobila v klube PK Delfín - Bratislava a od 10 rokov až do dnes som členkou klubu SPK - Bratislav.   Ako mi pomohla KOMPAVA? Výrobky Kompava mi pomáhajú úspešne ...

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.