Kompava Info 2017-1

Kompava Info 2017-1

Každý z nás asi právě prožívá nejklidnější a kouzelné chvíle, kdy se alespoň na chvíli zastavíme, zamyslíme se nad svými životy, zrekapitulujeme co se událo za posledních 12 měsíců a do nového roku si dáme pár "staronových předsevzetí". V Kompava se toho během roku 2016 událo mnoho. Nové úspěchy odstartovala naše úžasná šéfka Ing. Komorechová, která si právem zasloužila ocenění Podnikatelka Slovenska 2015 a stala se tak královnou slovenského byznysu. V únoru jsme otevřeli brány žilinského spiroergometrického Kompava centra Metflex v Žilině, které svým vybavením a službami patří mezi přední na Slovensku. Ani letos odborníci ve vývoji a výrobě neusnuli na vavřínech a na trh Kompava uvedla světový produkt "zázračný" - bioaktivních proteolytický enzym Serapeptázu. Příjemným překvapením bylo ocenění Zlatá Incheba 2016, kdy se konzílium odborníků shodlo, že tuto pečeť si zaslouží nadčasový produkt K2 Anti Age od Kompava. S vývojem nových produktů to neskončilo, oblíbená tyčinka Wellness bar, jedinečná svého druhu má novou čokoládovou příchuť. S chutí jsme se ve vývoji a výrobě doslova vyhráli, což potvrzují i spokojení zákazníci.

Právě vám, naši milí zákazníci, se chceme poděkovat za vaši projevenou důvěru a spolupráci v roce 2016 a přejeme vám krásné a klidné svátky a úspěšný nový rok 2017.

Kompava je tu pro vás již 15 let a vyrábí vám produkty dle nejnovějších trendů v oblasti vrcholového sportu, wellness a zdravého životního stylu. Věříme, že i nadále budete s Kompava výrobky spokojeni. My vám budeme přinášet I nadále bezpečné, kvalitní a nadčasové produkty.

 

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info