Kompava Argino drink a jeho účinky na cévní systém

Kompava Argino drink a jeho účinky na cévní systém

Směs aminokyselin KOMPAVA Argin drink s vysokou nutriční hodnotou určený pro zvýšení fyzického výkonu, nárůstu síly, nárůstu objemu svalstva a prodloužení výkonu. Svým jedinečným složením podporuje dokonalou výživu a regeneraci svalů. představuje směs nejdůležitějších aminokyselin: L-arginin AKG, L-ornitin, L-citrulin-malát, L-glutamin, L-lysin a vitamínů skupiny B, které zabezpečují zvýšení fyzického výkonu, oddálení únavy, přísun živin pro svaly a odbourávání tělesného tuku.

Predtréningovka Argin drink má široké spektrum pozitivních účinků. Jedním z hlavních je příznivý vliv na cévy a srdečně-cévní systém, který rozvádí krev po lidském těle, dodává tkáním kyslík a živiny a zároveň odstraňuje odpadní látky pryč z organismu.

Významnou roli v oblasti srdečně-cévního systému hraje L-arginin, který chrání srdce, cévy, tepny a vrací jim pružnost. L-arginin rozšiřuje cévy vytvářením oxidu dusnatého NO, který má v organismu široké spektrum působení. Ovlivňuje významné reakce buněk a mnohé fyziologické účinky. Takto vytvořený NO způsobuje relaxaci hladké svaloviny cév, čímž následně dochází k jejich rozšíření (pump efekt). Zlepší se průtok krve, čímž se zároveň zlepšuje zásobování každé buňky kyslíkem a snižuje krevní tlak. Uvolňováním a rozšiřováním cévy se dodává více kyslíku pro svalstvo. Tím svaly nabývají na objemu, jsou více "napumpované", s větší silou a schopností rychlejší regenerace. Rychlejším průtokem krve svalovou hmotou, zlepšením transportu živin do buněk a odvod metabolických zplodin (vyplavuje se kyselina mléčná) se zároveň urychluje celková regenerace organismu. Nelze neopomenout ani pozitivní vliv Argin drinku na mužskou potenci, která vzniká slabým prokrvováním mužského pohlavního orgánu a zúžením cév.

Ing. Eva Švančariková

Chci koupit teď!

Štítky

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info