Premium Colostrum Premium Colostrum
Premium Colostrum

Premium Colostrum

Kód: 35300000600000
Výrobce: Kompava s.r.o.
Balení:
Vyberte si variantu!
s DPH:
380,00 Kč
bez DPH:
330,44 Kč
Množství
Výživový doplněk s obsahem vysoce kvalitního bovinního (kravského) kolostra jako přírodní zdroj imunoglobulinů a růstových faktorů na posílení imunity.

Štítky

Popis

Kolostrum (mlezivo) je výjimečná nutriční látka, která slouží jako první potrava všem savcům prvních pár hodin hned po narození. Kolostrum dodává perfektní kombinaci imunitních a růstových látek, které zajišťují podporu imunity a výživu pro celkový zdravý vývoj organismu. Premium Colostrum obsahuje vysoce kvalitní bovinní - kravské kolostrum, které je vyráběno šetrným nízko-teplotním procesem, který zabraňuje denaturaci (rozpadu) imunoglobulinů, ale zároveň zachovává vysokou mikrobiologickou kvalitu a bezpečnost. Bovinní kolostrum obsahuje přibližně 20x větší množství imunitních a růstových faktorů jako lidské kolostrum.

Kolostrum je přírodní zdroj imunoglobulinů, růstových faktorů, laktoferinu, lysozymu, vitamínů, minerálů i aminokyselin. Imunoglobuliny jsou v organismu velmi důležité, protože jde o protilátky, které organismus potřebuje, když se v těle objeví cizí látka. Imunoglobulin G (IgG) neutralizuje bakterie a toxiny v krvi a lymfatickém systému. Je také nazýván jako gamaglobulin. Imunoglobulin M (IgM) se váže na viry, které se nacházejí v oběhovém systému. Nachází se v krevní plazmě. Je velmi účinný při virových infekcích a tropických parazitech. Imunoglobuliny D (IgD) a E (IgE) transportují látky z krve a aktivují protialergení reakce. Imunoglobulin A (IgA) vstupuje do krevního oběhu novorozence přímo z mateřské krve. Poskytuje imunitní ochranu již od narození až dokud si organismus nezačne vytvářet vlastní protilátky. Laktoferin narušuje povrchové obaly některých mikroorganismů, zejména bakterií a plísní. Přirozené růstové faktory obsažené v kolostru zajišťují růst svalů a kostí, chrupavky, pokožky a nervové tkáně. Usnadňují hojení ran po operacích a úrazech. Lysozym je enzym vyskytující se přirozeně ve slinách, slzách, krevní plazmě, granulích bílých krvinek a mateřském mléce. Narušuje bakteriální stěny a tím zabraňuje jejich rozmnožování.

Mlezivo v Premium Colostrum pochází z vybraných farem na severu Francie, z kontrolovaných chovů, z okolí francouzské mlékárenské společnosti, čímž je zajištěna jeho perfektní čerstvost. Krávy této společnosti jsou chováni na farmách, které využívají tradiční know-how, respektující přírodu a zvířata. Vysoká kvalita mléka je zaručena neustálou kontrolou a dodržováním nejpřísnějších podmínek. Díky speciálním analýzám RID (Radial Immuno Diffusion) každé dávky, je Premium Colostrum zárukou standardizovaného obsahu 35% aktivních imunoglobulinů (IgG).

Pravidelné užívání Premium Colostrum podporuje imunitní systém, pomáhá při regeneraci svalů a upravuje trávení. V období sezónních alergií pomáhá zmírňovat alergické projevy ovlivňováním hladiny IgE v krvi.

Premium Colostrum obsahuje:

 • Kolostrum - tekutina mléčné žlázy, která se objevuje do 72 hodin po porodu. Vyrábí se prvních 12 hodin po narození telátka. Během těchto hodin je kvalita nejvyšší, protože kolostrum obsahuje nejvyšší koncentraci imunoglobulinů, růstových faktorů a regulátorů imunity.

Premium Colostrum je vhodné:

 • Při oslabené imunitě
 • V období zvýšeného výskytu virových a bakteriálních infekcí
 • Při alergiích
 • Na regeneraci a tvorbu svalů
 • Po operacích
 • Při poruchách sliznice trávicího traktu
 • Pro děti od 3 let, dospělých i domácí mazlíčky

Doporučené dávkování Premium Colostrum:

 • Děti od 3 let: 1 kapsli denně
 • Dospělí: 2 až 4 kapsle denně

Použití:

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Nevhodné užívat s trávicími enzymy. Důležité užívat na lačno, 30 minut před jídlem. U malých dětí je vhodné obsah kapslí vysypat do vody a hned vypít.

Seznam zdravotních tvrzení, které lze uvádět na potravinách podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Složení

Kolostrum (mléko a mléčné výrobky), živočišní želatína, barvivo oxid titaničitý 

Nutriční hodnota 100 g 1 kps 
  Kolostrum    77,77 g 350 mg +- 7,5%

Upozornění:

Není vhodný pro děti do 3 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/5088/2010/Ht

Recenze

Tatiana H.
30.09.2017

Linda B.
23.07.2018

 • nic
Marcela G.
22.11.2017

Škriniar R.
19.09.2017

 • super
Alexander S.
15.05.2018

:)

Eva B.
11.06.2018

Martina T.
05.12.2019

Dlho som hľadala ten správny produkt, ktorý by mi pomohol zvýšiť imunitu a nezaťažoval moje trávenie. Na Colostrum od Kompavy už nedám dopustiť. Často som bývala oslabená a chorá, na jeseň som vždy mala chrípku. Odkedy užívam toto kolostrum, chrípku som nemala už pár mesiacov. Dokonca sa mi zlepšilo trávenie a cítim sa oveľa lepšie.

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info