Kniha Jak mít zdravé srdce a cévy v každém věku Kniha Jak mít zdravé srdce a cévy v každém věku
Kniha Jak mít zdravé srdce a cévy v každém věku

Kniha Jak mít zdravé srdce a cévy v každém věku

Momentálně nedostupné
Mnohé určitě překvapí, co všechno zdravé srdce dokáže ve spolupráci s cévami a krví. Určitě i to, co si způsobujeme našim nezdravým životním stylem, jak sami ovlivňujeme změny krevního tlaku, srdcovou frekvenci, sráženlivost krve, které pokud včas neléčíme, vedou k závažným onemocněním. Testy odhalí nejen to, co nám chybí, ale i návrh řešení zdravotního problému. Dále se blíže dozvíme o příčinách, ale i o možnostech, jak zabránit kornatění cév a rozvíjení srdcových onemocnění, co dělat, když přežíváme jejich typické první příznaky.

Popis

Srdce a jeho nepřetržitá činnost během celého našeho života patří mezi jeden ze zázraků přírody. Mnohé z vás určitě překvapí, co všechno zdravé srdce dokáže ve spolupráci se "sítí života" - cévami a krví - tekutinou jedinečných vlastností. Ale i to, co si způsobujeme našim nezdravým životním stylem, jak sami ovlivňujeme změny krevního tlaku, srdcovou frekvenci, sráženlivost krve, které pokud včas neléčíme, navodíme si arytmii srdce, angínu pectoris, srdcový infarkt, mozkovou mrtvice nebo choroby periferních cév. Testy odhalí nejen to, co nám chybí, ale i návrh řešení zdravotního problému jednotlivce. Dále se blíže dozvíme o příčinách, ale i o možnostech, jak zabránit kornatění cév a rozvíjení srdcových chorob, co dělat, když přežíváme.

Autorka ve svém proslovu řekla:"Vřele doporučuji, začněte tažení za zdravé srdce nejprve u sebe, dále ve vaší rodině a převezměte kontrolu nad vašim zdravím. Staňte se zastánci života pro zdravé srdce. Pravidelně na to potřebujeme do naší stravy zařadit v knize uvedené nejdůležitější potraviny pro srdce a krevní oběh. Možná nevíte, ale až 90 procent sami rozhodujeme o tom, jaké čisté a proužné jsou naše cévy a jak zdravé je naše srdce. Zázračný lék neexistuje! Budu velmi ráda, když moje kniha najde cestu k vašim srdcím."

Autorka Katarína Horáková

Složení

Recenze

Články

Diskuse

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info