Kellys Factory Team

Kellys Factory Team

Firma Kompava je hrdá na to, že vám můžeme představit nové členy Kompava týmu - Kellys Factory Team, který byl založen na počátku roku 2015. Tento tým bude závodit v sezoně 2016 v elitní a juniorské kategorii na závodech světového poháru UCI, Mistrovství světa a jiných prestižních cyklistických akcích. Pět mladých talentovaných jezdců bude bojovat o výborné výsledky na té nejvyšší úrovni.

Jezdci


Rastislav Baránek – jeden z nejtalentovanějších mladých jezdců na Slovensku. Také je členem Slovenského národního týmu. Na svůj mladý věk je Rasťo zkušený a zralý jezdec s více než 10letými zkušenostmi závodění po celé Evropě a světě.

Výsledky: 1. místo v roce 2013 v Slovenském poháru, 4. místo v roce 2013 na Mistrovství Evropy, 1. místo jako mistr Slovenska v juniorech. Jeho cílem v následujícím roce je, aby dosáhl podobné skvělé výsledky v evropských pohárech.

Oskar Masaryk – Oskar je mistr Slovenska v juniorské kategorii z roku 2014. Je velmi všestranným jezdcem, což mu umožňuje závodit v mnoha kategoriích MTB. Kromě toho, že je juniorský mistr Slovenska ve sjezdu, vyhrál také mistrovství Slovenka v 4X v roce 2014.


Ľuboš Staňo – stejně mladý a stejně talentovaný. Získaným titulem juniorského vicemistra Slovenska prokázal svou silnou pozici a určitě ho to povzbudilo, aby zabojoval více.


Jozef Ondič – tento charismatický jezdec také doplnil Kellys Factory Team. Jozef získal titul vicemistra Slovenska jako junior v roce 2014. V současné době drží titul mistra Slovenska z roku 2015 v kategorii Elite. V nadcházejícím roce bude tvrdě bojovat, aby tento titul obhájil.

Petr Folvarčný – nejmladší, ale určitě ne nejméně zkušený závodník. Petr protéká již 5 let a na kontě má řadu skvělých výsledků, např v roce 2013 se stal českým mistrem ve sjezdu v dětské kategorii. V následujícím roce vyhrál český pohár jako kadet. V roce 2016 plánuje vyhrát slovenské a české mistrovství ve sjezdu.

Celému týmu Kellys Factory Team a jejím členům držíme palce a věříme, že v nadcházející sezóně bude dosahovat kýžené výsledky! :-)

Galerie

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info