K4 Power gel obstál během náročné přípravy na Světový pohár

K4 Power gel obstál během náročné přípravy na Světový pohár

Asi před týdnem jsme se vrátili ze soustředění ve Francii, kde jsme se připravovali na Světový pohár v kajak freestyle. Každodenní trénink dvakrát denně po několik hodin je velmi únavný a udržet jeho kvalitu není jednoduché. Každá figura musí být provedena co nejlépe a proto při každém tréninku musím jít do maxima, což je velmi energeticky náročné. Důležitá je proto pro mě správná doplňková výživa. Už v minulosti jsem zkoušel mnoho různých energetických nápojů, či gelů. Tentokrát jsem měl s sebou přichystané K-4 Power gely od Kompava a musím říct, že jsem byl velmi překvapen jak dobře fungují.

Hodně gelů a energetických nápojů obsahují hodně kofeinu a taurinu, co na mě častokrát ovlivňovaly tak, že jsem měl pocit roztrasenosti a nevěděl jsem se dobře soustředit na techniku provedení. Při zkoušení gelů od Kompava jsem byl také trosku skeptický a bál jsem se, že na mě budou ovlivňovat podobně. Avšak díky správnému vyvážení použitých látek a přírodního kofeinu, se mi žádné roztřesení či jiné příznaky nedostavily a gel účinkoval perfektně.

Gel jsem konzumoval nikoli před zahájením tréninku ale, až po 30 min od začátku. Vždy je to u mě tak, že na začátku mám docela dost energie a většinou se mi jezdí dobře všechny figury mi jdou převést dynamicky. Avšak každým nájezdem se dostavuje únava až začnu zpomalovat natolik, že dělám chyby, které bych normálně neudělal. Tehdy jsem požil K-4 Power gel od Kompava a opravdu to na mně bylo vidět jak na mě působí. Od té doby vždy, když začnu cítit únavu, vytáhnu z vesty gel od Kompava.

Při analýze na videu bylo jasně vidět opětovný nárůst výkonnosti a to i bez nepříjemných pocitů. Viz krátké video z tréninku: https://www.youtube.com/watch?v=ekaLSPnsloE

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info