K4 power gel

K4 power gel

V rámci našeho volného času se věnuje různým sportovním aktivitám zaměřeným zejména na kondici a vytrvalost, takže jsme vyzkoušeli již mnoho energetických či iontových nápojů, tyčinek nebo bonbónů. Jakmile zima ustoupí a počasí je přívětivější, tak vytahujeme naše MTB kola. Již několik let se věnujeme cykloturistice. Jde o jízdu na kolech po lese, což se spojuje občas s řádně adrenalinovou jízdou. Ve srovnání se silniční cyklistikou považuji cykloturistiku za náročnější, protože člověk musí překonat několik překážek, jako například jízdu vzhůru strmým svahem, nerovný terén, či měkký podklad.

Toto vše je spojeno s velkým výdejem energie, a proto nám nikdy nechybí v batohu tuby energetického gelu K4 od Kompava. Kromě toho, že představují rychlý zdroj energie, hydratují organismus, protože obsahují množství minerálů. Když člověk "sedí" 3 nebo více hodin na kole, snadno se dostavují svalové křeče do nohou, tedy alespoň v mém případě. A právě obsah minerálů (zejména magnézia) je dokáže eliminovat.

Za velkou výhodu považujeme i jeho snadnou "uskladiteľnosť" z hlediska jeho velikosti, protože v relativně malém obsahu se nachází množství energie, takže se snadno vejde i do kapsy cyklistického dresu. Navíc nezatěžuje žaludek a člověk se necítí po něm plno, což má výhodu zejména při větší fyzické zátěži, například jízdě do kopce. Každý ví, že při zvýšené zátěži mu plný žaludek nedělá dobře. Z toho důvodu jej považujeme za velmi cenného společníka a můžeme ho jen vřele doporučit ostatním sportovním (nejen cyklistickým) nadšencům.

S pozdravom,

Michaela Minárechová

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info