K4 Power BCAA mi pomáhali aj v mojej príprave na MS sveta v Dubaji/Vilo Hečko

K4 Power BCAA mi pomáhali aj v mojej príprave na MS sveta v Dubaji/Vilo Hečko

Nové K4 Power BCAA od firmy Kompava.sk jsou dobrým pomocníkem pro každého aktivního sportovce a to zejména pro zlepšení regenerace, ochrany svalstva as tím související následné zvyšování výkonu. Osobně používám K4 Power BCAA výlučně v okolí tréninku. Jsou vhodným pomocníkem, protože zásadně trénuji na lačno (po 16h fasting / hladovění).

Moje tréninky jsou vždy vysoce intenzivní a proto BCAA tvoří nezbytnou součást mé suplementace. Vždy užiji jednu odměrku před tréninkem, jednu odměrku rozmícháme do nápoje, který piji během tréninku a jednu odměrku po tréninku. Tedy v okolí tréninku dávkuje 30g K4 Power BCAA (15g BCAA). Tato kombinace se mi osvědčila zejména s ohledem na lepší regeneraci a ochranu svalové hmoty = lépe se cítím a tedy lépe se mi trénuje. Chuťově jsou tyto BCAA příjemně, protože nejsou moc přeslazené a na druhé straně zase ani chuťově nevýrazné. Dobře se rozpouštějí a jsou v praktickém půlkilová balení.

K4 Power BCAA mi pomáhali i v mé přípravě na MS světa v Dubaji, které proběhly v červnu 2015, kde jsem skončil na třetím místě. Z mého pohledu jde o kvalitní produkt co se týče složení s příjemnou chutí grep-limetka či kiwi, dobrou rozpustností av neposlední řadě bez obsahu sacharidů (cukrů), což má by základem pro každé kvalitní BCAA na trhu. Osobně preferuji více grep-limetku, tak ať vám dobře slouží.

Vilo Hečko, 3 miesto na Majstrovstvách Sveta v naturálnej kulturistike v kategórii physique, Dubaj 2015 

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info