Popis

Jednotlivé složky K2 Antiage napomáhají tvorbě buněčné energie, zlepšují fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhled. Pokud cítíte únavu a vyčerpanost navzdory dostatečnému spánku, doplňte energii a vitalitu pomocí produktu K2 Anti Age. Produkt je navržen tak, aby dosahoval maximální účinek a proto se skládá ze dvou fází - denní a noční.

Denní fáze K2 Anti Age Day zlepšuje tvorbu buněčné energie v mitochondriích během dne, díky čemuž se zvyšuje vitalita těla, fyzický výkon a zlepšuje se sexuální zdraví, mentální bystrost a koncentrace. Stárnutím klesá počet a aktivita mitochondrií v buňkách. Mitochondrie jsou považovány za energetické jednotky buňky (elektrárny na výrobu energie). Během života se mitochondrie zanášejí usazováním toxických usazenin a škodlivých látek, čímž jim znemožňují fungovat na maximální výkon. Výsledkem je neustálá únava a vyčerpanost, pokles aktivity celého těla a mysli, jakož i postupné mizení pocitu mládí a svěžesti. A právě denní fáze přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, má pozitivní vliv na paměť a koncentraci a buňkám pokožky přináší mladistvý vzhled a dodává energii.

Noční fáze K2 Anti Age Night zintenzivňuje proces buněčného čištění v noci, chrání buňky před oxidativním stresem a poškozením, což podněcuje ranní vstávání plné energie, vitality a mládí. V noci mezi 1:00 - 3:00 jsou podle biologických hodin nejaktivnější játra. Jelikož jsou játra spojena s detoxikací, nejsilnější proces očisty organismu je právě v noci, během spánku. Taková očista se odrazí na tom, jak se cítíte ráno po probuzení. Po správné regeneraci byste se měli ráno cítit svěže, zdravě, plní energie a vitálnější než předchozí den. Výsledky by měly pozitivně projevit i na vaší pleti.

Zjednodušeně řečeno, noční část očistí mitochondrie a denní část je naplní energií. Proto doporučujeme užívat jednotlivé části spolu, protože se vzájemně doplňují.

K2 Anti Age obsahuje:

Denní fáze K2 Anti Age Day

 • Podhoubí housenky čínské (Cordyceps sinensis) - jde o exotickou hubu, která je součástí tradiční čínské medicíny staré několik tisíciletí. Cordyceps zvyšuje schopnost organismu přizpůsobit se nedostatku kyslíku toxickým látkám či velkým fyzickým zátěžím. Rovněž zlepšuje okysličování všech buněk v těle, čímž pozitivně ovlivňuje tvorbu energie v mitochondriích, pomáhá zlepšovat stavy únavy, zlepšuje paměť a má omlazující účinky.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) - jako adaptogen se k léčebným účelům používá již tisíciletí v Číně, Japonsku a Koreji. Jde o nejsilnější posilující prostředek v asijské medicíně. Rostlina ženšen obsahuje účinné látky saponiny - ginsenosidy, které mají stabilizační vliv na lidskou fyziologii. Ženšen je jedním z nejlepších prostředků na ochranu před duševním stresem a stabilizuje hladinu kortizolu, což je hlavní stresový hormon. Rovněž zvyšuje fyzický a duševní výkon organismu, zlepšuje paměť, soustředěnost, prostorovou orientaci, schopnost učit se a zpomaluje stárnutí a opotřebení mozkových buněk.
 • Koenzym Q10 - jde o silný antioxidant, který chrání buňky před poškozením a oxidativním stresem. Zvyšuje produkci energie v buňkách srdce, svalů a mozku. Stárnutí bývá spojeno s poklesem koenzymu Q10 v mitochondriích (elektrárnách) buněk zejména od 30. roku života. Nedostatek koenzymu Q10 se v těle projevuje sníženou výkonností, horší tolerancí zátěže, sníženou aktivitou, únavou a schopností regenerace.

Noční fáze K2 Anti Age Night

 • Extrakt z brokolice - hlavní účinnou složkou je sulforafan (sloučenina síry). Působí jako signalizační molekula, což znamená, že při vstupu do buněk zapne více než 200 genů, které mohly být vyřazeny z činnosti kvůli vysoké toxicitě buňky, špatné životosprávě, či vysokému věku. Jakmile se geny uvedou do své činnosti, začnou se produkovat detoxikační a antioxidační enzymy, které buňku zbaví toxinů a obnoví její činnost na maximum.
 • Extrakt z hroznových jadérek - hroznové jadérka obsahují biologicky aktivní polyfenoly, které chrání buňky před oxidativním poškozením a proto se používají jako podpůrný prostředek při poruchách imunity, alergiích a kardiovaskulárních poruchách.

K2 Anti Age je vhodný:

 • Pro udržení psychické výkonnosti, vitality a přirozené obranyschopnosti organismu
 • Během stresujících období, těžké fyzické i mentální vypětosti
 • Při prvních příznacích vrásek způsobených stresem, volnými radikály a víkem
 • Po dosažení 30. roku života (po tomto věku se stárnutí vícenásobně zrychluje)
 • Při nedostatku energie, bystrosti a koncentrace, úbytku vitality
 • Pro udržení sexuálního zdraví
 • Na aktivní vychytávání volných radikálů vznikajících při kouření
 • Pokud cítíte nedostatek energie, neustálou únavu a vyčerpanost

Doporučené dávkování K2 Anti Age:

 • Denní fáze - 4 kapsle ráno nalačno zapít dostatečným množstvím vody
 • Noční fáze - 2 kapsle večer před spaním zapít dostatečným množstvím vody

Seznam zdravotních tvrzení, které lze uvádět na potravinách podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Složení

Složení K2 Anti Age Day:

Extrakt z houby housenice čínské (Cordyceps sinensis), extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng), koenzym Q10, stearan hořečnatý, tobolka (hydroxypropylmethylcelulosa), barvivo: oxid titaničitý).

 

Výživové údaje

100 g

4 kapsuly/  

  1640 mg

 

*RHP %

Energetická hodnota

1724 kJ/

407,5 kcal

28,27 KJ/

6,7 kcal

0,3

Bílkoviny

3,6 g

0,06 g

0,1

Sacharidy

83,41 g

1,37 g

0,5

Tuky

6,61 g

0,1 g

0,1

 

 

 

 

Aktivní látky:

 

 

 

Cordyceps sinensis extrakt

60,98 g

1000 mg

**

Panax ginseng  extrakt

34,52 g

 566 mg

**

Koenzým Q10

3,05 g

50 mg

**

* RVH% - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).
** RVH - není stanovena

Složení K2 Anti Age Night:

Extrakt z brokolice (Brassica oleracea italica), extrakt z hroznových semínek (Vitis vinifera L.), stearan hořečnatý, tobolka (hydroxypropylmethylcelulosa, barvivo: oxid titaničitý).

 

Výživové údaje

100 g

2 kapsuly/  

  900 mg

 

*RHP %

Energetická hodnota

1537 kJ/

361,7 kcal

13,83 KJ/

3,25 kcal

0,16

Bílkoviny

10,54 g

0,09 g

0,18

Sacharidy

79,15 g

0,7 g

0,27

Tuky

0,33 g

0 g

0

 

 

 

 

Účinné látky:

 

 

 

Extrakt z brokolice

76,22 g

686 mg

**

Extrakt z hroznů

22,22 g

200 mg

**

* RHP% - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

** RHP - není stanovena

Upozornění:

Výrobek není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě od 10 ° C do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte.

 

Recenze

Lucia Pekáreková
29.07.2018
 • Prílev energie
 • Ziadne
Ildiko Haszterman
26.02.2018
 • super pocit, cez den vela energie, v noci kludny neruseny spanok, zlepsenie travenia
 • nemam
Martina Ježová
16.03.2016
 • Zlepšenie spánku, únavy , trávenia.
Rado005
14.05.2018
 • Naozaj dobrý životabudič. Vrelo odporúčam.
 • O ničom neviem.
Simona H.
11.08.2020

K2 anti age ma veľmi milo prekvapil, aj keď som si na začiatku myslela, že na mne nebude účinkovať. Začala som s nočnou dávnou. Po dvoch dňoch som nemala problém zaspať a spánok bol oveľa kvalitnejší. Už dlho som sa tak dobre nevyspala. Navyše som trpela nočnými morami každú noc a trhala sa zo sna. To sa vďaka K2 stratilo. Zrazu som prespala celú noc bez jediného zobudenia. Zázrak. Ráno som sa bez problémov budila, aj keď mi to predtým robilo veľký problém. Zobúdzala som sa úplne oddýchnutá, svieža a plná energie do nového dňa. Dokonca som sa počas tejto mesačnej skúšky K2 zobudla 5x veľmi skoro ráno a vyspatá. Čo s načatým dňom o 4:00? :) Denná dávka K2 obsahuje 4 kapsuly, čo mi príde celkom dosť na ráno. No po štyroch dňoch som sa začala cítiť ako keby som mala v sebe energy drink. Tak príjemne nabudená a sústredená. Po týždni som mala ešte viac energie a dokázala som fungovať bez oddychu 16 a viac hodín denne. Všetko som stíhala. Domácnosť, šport, rodinu, kamarátov. Víkendy sa zmenili z lenivého polehovania na gauči pred telkou na 5 a pol hodinové turistiky v prírode. Začala som aktívne oddychovať. Ďakujem K2 za kvalitnejší život a rada by som ju odporučila niekomu, kto má toho veľa, kto má pocit, že nič nestíha alebo niekomu, kto nemože zaspať a sťažuje sa na nie dobrý spánok. Je vhodná pre pracovne vyťažených ľudí, no aj pre osoby, ktoré chcú mať kvalitný život plný elánu.

ameavograv
02.12.2017
 • dodava energiu, zlepsuje vyuzitie kyslika v bunkách,
 • vyssia cena

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info