K rychlé a efektivní regeneraci potřebuji kvalitní doplňkovou výživu jako je Protein Premium Energy

K rychlé a efektivní regeneraci potřebuji kvalitní doplňkovou výživu jako je Protein Premium Energy

Ahojte, jmenuji se Nina Csonková a jsem profesionální freestyle kajakářky.

Momentálně trénuji dvakrát denně. Jeden krát na vodě, plus doplňkový trénink jako např. běh, silový trénink v posilovně, nebo různé koordinační cvičení. Protein Premium Energy si dávám ráno před tréninkem. Je to pro mě nejlepší forma snídaně, nezatěžuje žaludek a po dlouhou dobu necítím pocit hladu. Dodává mi potřebný poměr živin, které moje tělo při náročném tréninku potřebuje. Uvolňování sacharidů je postupné a proto, nevzniká v těle vychýlení křivky cukru v krvi, ale uvolňuje se postupně a dlouhodobě. Díky tomuto by nemělo přijít k hypoglykémií a tedy k tzv. "Třesu" při vyčerpání glykogenových zásob.

Často se mi stávalo, že po náročnějším tréninku, jako např. kolo 1h, kajak 1h, kolo 1 h jsem se dostala do stavu, kdy jsem se špatně cítila a musela jsem zastavit a přijmout nějaký cukr do těla. S produkty, které jsem měla možnost testovat, Protein Premium Energy a Sport Premium Energy, se mi to zatím nestalo. Stavy hypoglykémie u zdravého člověka jsou doprovázeny velmi nepříjemnými pocity. Protein Premium Energy mi pomáhá udržet si stále vysoký výkon, navzdory velkým energetickým nárokům. Napomáhá spalování tuků, a šetří svalový glykogen, který je pro můj sport velmi důležitý. Obsah BCAA pomáhá regeneraci svalů a předcházení jejich poškození.

Složka lysin, která je také obsažena v tomto produktu, napomáhá zvyšování práce imunitního systému. Při vysokém zatížení ve sportu se imunitní systém oslabí a proto jsou vrcholoví sportovci náchylnější na různá onemocnění a infekce.

Podle mé poslední zkušenosti, kdy skoro všichni v mém okolí onemocněli respirační onemocnění dýchacích cest a já jsem zůstala celou dobu fit, mohu říci, že moje imunita je momentálně 100% a myslím, že i tyto doplňky mají na tom velký podíl.

Nápoj obsahuje i minerální látky jako hořčík, sodík a draslík, které slouží v těle na urychlení a podporu látkové výměny a vstřebávání na mezibuněčné úrovni.

Kajak frereestyle je sport s anaerobním výkonem, kde využívám hlavně dynamickou sílu. K rychlé a efektivní regeneraci potřebuji kvalitní doplňkovou výživu, kterou mi tento protein zajišťuje a jsem s ním opravdu velmi spokojená. Protein Premium Energy mohu jen vřele doporučit!

Nina Csonková

Galerie

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info