Popis

Kniha je dílem zkušených autorek, odbornic z různých oblastí. Dvě novinářky Sabína Zavarská a YKA Hricková se této problematice věnují již dlouhá léta a v knize v chronologické struktuře podrobně probírají vše, na co budoucí maminky během týdnů čekání na vytouženého potomka nesmí zapomenout. Gynekoložka Stela Muránska, odbornice z praxe, odpovídá v růžově tištěných komentářích na důležité otázky, které můžete mít i vy před narozením děťátka i po porodu. Speciální pohled v modrých komentářích a mnoho neocenitelných rad v rovině stravování i zdraví přináší  mikrobioložka a odbornice na výživu, autorka několika známých slovenských knižních bestsellerů Katarína Horáková. Nevěnuje se pouze řešení různých obtíží maminek, ale i přípravě dobrého genetického základu před početím dítěte, prevenci a formě stravování během těhotenství.

Publikace Jsem těhotná: Jak úspěšně projít těhotenstvím patří mezi doporučenou literaturu pro každou budoucí maminku, ale i tatínka a prarodiče. Autorky v knize podrobně probírají i problematiku co dělat, když se nedaří otěhotnět - jak lze zvýšit šance početí, jak se dá léčit neplodnost. Vysvětlují, jakým řečem o plodnosti netřeba věřit, dále co ničí mužskou plodnost, co mohou způsobit nebezpečné chlamydie. Nesmírně cenné jsou rady, čemu se vyhýbat během devíti měsíců těhotenství, ale i co nelze vynechat, jaké vyšetření jsou potřebná absolvovat, které jsou základní principy stravování v tomto období. Najdeme zde i rady týkající se těhotenských nevolností a jaké další hrozby matku i děťátko ohrožují, proč jsou železo, jod, vitamíny, kyselina listová, omega-3 mastné kyseliny DHA, či probiotika nezbytností pro zdravé těhotenství, ale i pro zdraví miminka.

Probudila se už ve vás touha po miminku? Nebo čeká někdo přírůstek ve vaší rodině či u přátel? Věnujte jim tuto knihu. Poděkují se vám.

Složení

Recenze

Články

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info