JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím
JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím

JSEM TĚHOTNÁ: Jak úspěšne projít tehotenstvím

s DPH:
280,00 Kč
bez DPH:
243,48 Kč
Množství
Čtenářsky oblíbená edice Jak být zdravý v každém věku se nám rozrostla o další příspěvek. Publikace Jsem těhotná: Jak úspěšně projít těhotenstvím, nabízí "rodičům čekatelům" rady, které jim mohou ozřejmit mnoho neznámého a pomoci jim tak při přivítání nového člena rodiny.

Popis

Kniha je dílem zkušených autorek, odbornic z různých oblastí. Dvě novinářky Sabína Zavarská a YKA Hricková se této problematice věnují již dlouhá léta a v knize v chronologické struktuře podrobně probírají vše, na co budoucí maminky během týdnů čekání na vytouženého potomka nesmí zapomenout. Gynekoložka Stela Muránska, odbornice z praxe, odpovídá v růžově tištěných komentářích na důležité otázky, které můžete mít i vy před narozením děťátka i po porodu. Speciální pohled v modrých komentářích a mnoho neocenitelných rad v rovině stravování i zdraví přináší  mikrobioložka a odbornice na výživu, autorka několika známých slovenských knižních bestsellerů Katarína Horáková. Nevěnuje se pouze řešení různých obtíží maminek, ale i přípravě dobrého genetického základu před početím dítěte, prevenci a formě stravování během těhotenství.

Publikace Jsem těhotná: Jak úspěšně projít těhotenstvím patří mezi doporučenou literaturu pro každou budoucí maminku, ale i tatínka a prarodiče. Autorky v knize podrobně probírají i problematiku co dělat, když se nedaří otěhotnět - jak lze zvýšit šance početí, jak se dá léčit neplodnost. Vysvětlují, jakým řečem o plodnosti netřeba věřit, dále co ničí mužskou plodnost, co mohou způsobit nebezpečné chlamydie. Nesmírně cenné jsou rady, čemu se vyhýbat během devíti měsíců těhotenství, ale i co nelze vynechat, jaké vyšetření jsou potřebná absolvovat, které jsou základní principy stravování v tomto období. Najdeme zde i rady týkající se těhotenských nevolností a jaké další hrozby matku i děťátko ohrožují, proč jsou železo, jod, vitamíny, kyselina listová, omega-3 mastné kyseliny DHA, či probiotika nezbytností pro zdravé těhotenství, ale i pro zdraví miminka.

Probudila se už ve vás touha po miminku? Nebo čeká někdo přírůstek ve vaší rodině či u přátel? Věnujte jim tuto knihu. Poděkují se vám.

Složení

Recenze

Články

Diskuse

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info