JAMI Mikulášsky balíček JAMI Mikulášsky balíček JAMI Mikulášsky balíček JAMI Mikulášsky balíček
JAMI Mikulášsky balíček JAMI Mikulášsky balíček JAMI Mikulášsky balíček

JAMI Mikulášsky balíček

Kód: 202001
Příchuť:
Vyberte si variantu!
s DPH:
790,00 Kč
bez DPH:
652,89 Kč
Množství
Dopřejte svým dětem na Mikuláše zdravý pamlsek v podobě JAMI dezertu a JAMI drinku. V balíčku si vaše ratolesti najdou i dětskou kompavácku lžičku a pexeso.

Popis

Dopřejte svým dětem na Mikuláše zdravou pamlsek v podobě JAMI dezertu a JAMI drinku. JAMI dobroty si můžete zamíchat v dětském shakeru s Kompaváčikom a v balíčku si vaše ratolesti najdou i dětskou "kompavácku" lžičku a pexeso.


JAMI dezert

JAMI dezert je rychlá a výživná pochoutka nejen pro děti. Čokoládová příchuť je bez laktózy a jahodová příchuť je z micelárního kaseinu s vysokým obsahem vápníku. Složení je obohaceno a vitamíny skupiny B a vitamin D pro správný vývoj kostí a zubů.

JAMI dezert můžeme zařadit mezi zdravé recepty pro děti od 5 let. Svým výjimečným složením a díky skvělé chuti potěší nejen malých sportovců. V jedné dávce najdete vyvážený poměr bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, které zasytí, nastartují vybitou energii a doplní výživné látky nezbytné ke každodennímu zdravému fungování. Složení je obohaceno o MCT tuky, které se zařazují mezí zdravé tuky, neboť jsou okamžitým zdrojem energie a neukládají se v tukových zásobách. Vitamin D zabezpečuje normální fungování imunitního systému a přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu. Součástí JAMI dezertu je i směs vitamínů skupiny B, vitamín C i E, které jsou důležité pro správné fungování nejen dětského organismu.

JAMI dezert je vhodný jako svačina pro děti, ale zároveň i jako ideální lehké jídlo po sportovní aktivitě na doplnění výživy a regeneraci svalů. Pokud hledáte pro své děti ten nejlepší dezert s unikátním složením, bez umělých barviv a záleží vám na jejich zdravém vývoji, JAMI dezert je ta správná volba.

Tento vynikající zdravý dezert pro děti je dostupný ve dvou příchutích - jahoda a čokoláda. Každá příchuť se liší svým složením. Příprava je velmi jednoduchá, stačí nasypat do šejkru, přidat vodu (alternativa mléko, rostlinné mléko) zatřepat a tuhý dezert je na světě do 2 minut.

Jahodový JAMI dezert je výjimečný vysokou dávkou vápníku (až 50% z DDD), MCT tuky, které jsou zdrojem okamžité energie a vitaminy skupiny B, vitamin D, C a E. Zasytí na delší dobu, má vysoký podíl jahodového prášku vyrobeného přímo z jahod.

Čokoládový JAMI dezert neobsahuje laktózu a je vhodný pro laktosově intolerantné lidi. Čokoládová příchuť je tvořena kvalitním kakaovým práškem s obsahem 22% kakaového másla z pravých kakaových bobů. Rychle vstřebatelný protein nezatěžuje žaludek a dodává okamžitý zdroj aminokyselin pro regeneraci svalů po sportovním výkonu.

JAMI drink

JAMI Drink je přírodní forma osvěžujícího nápoje, vhodná i jako pitný režim u dětí. Základem je extrakt z ibiškový čaje, který je bohatý na antioxidanty, které chrání buňky před oxidativním poškozením. Díky svým ovocným kyselinám usnadňuje a povzbuzuje trávení. V podobě pitného režimu pomáhá z těla odvádět toxické látky. Má příjemnou kyselkavé chuť, která přináší příjemné osvěžení těla. Složení je obohaceno o inulin, což je rozpustná vláknina. Vláknina je pro správný vývoj dítěte velmi důležitá. Jde o směs nestravitelných sacharidů. Trávicím traktem prochází v téměř nezměněném stavu váže na sebe vodu a odpadní látky, které jsou díky ní snadněji odváděny z těla ven. Strava bohatá na vlákninu pomáhá chránit tělo před různými chronickými trávicími onemocněními.

JAMI Drink obsahuje důležité minerály a vitamíny pro děti. Mezi ně patří zinek, který udržuje imunitní systém v správně fungujícím stavu, železo, které je nezbytný minerál při procesu přenosu kyslíku v těle, vitamín C , který je pro děti jeden z nejdůležitějších. Kromě toho, že se podílí na správném vývoji organismu i imunitního systému, chrání tělo před volnými radikály, které jsou či v potravě, vytvářejí se v těle, nebo v prostředí kolem nás. Je vitamín D3 pro děti a dospělých důležitý? Tento vitamín je rozpustný v tucích a pro tělo velmi důležitý. Bez něj nedokáže tělo ukládat přijímaný vápník z potravy do kostí. Proto se dává dětem již od narození. Aby měli silné a pevné kosti. Jednou ochutnáte, více neodoláte.

JAMI shaker 

Materiál plastového šejka KOMPAVA pro děti i dospělé z měkkého plastu zaručí bezproblémovou manipulaci, rychle a snadno promícháte koktejl kdekoli včetně využití ve Vaší kuchyni!

  • materiál z pevného plastu a uzávěr se závitem zaručí rychlou a snadnou manipulaci
  • šejkr je složen z 3 částí: nádoba, mřížka, uzávěr
  • mřížka zajistí dokonalé promíchání jakéhokoliv prášku
  • objem šejkru 300 ml

+ dárek: dětské pexeso a lžička

Složení

Recenze

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info