Jak zhubnout do plavek ? Víme, jak na to ...

Jak zhubnout do plavek ? Víme, jak na to ...

Léto je pro mnohé z nás období, které má většina z nás díky slunci, dovoleným a odpočinku nejraději. A víme, jak to už v životě chodí ... Několik týdnů předtím, než shodíme ze sebe svetry a jarní bundy nás začínají propadat myšlenky "potřebuji zhubnout" nebo "chci si do léta vyformovat postavu". Dobrá zpráva je, že pokud začnete teď, stále to stíháte.

Ruku na srdce, všichni se jaksi přirozeně spoléháme na to, že teplé zimní oblečení zakryje i to, co jsme během podzimu či zimy "nasbírali" špatnou životosprávou, nedostatkem pohybu a občasným přejídáním se. Pokud jsme udeřili na strunu ai vy patříte mezi ty, kteří si chtějí do léta zformovat postavu, nebo chcete cíleně zhubnout, zkuste na začátek zjistit pravdu o sobě. Jak jste na tom kondičně a fyzicky. Jak funguje vaše tělo, při jaké zátěži máte sportovat tak, aby to bylo pro vás nejefektivnější. Odpovědi na tyto otázky vám dají například i odborníci z diagnostického centra Kompava Metflex v Žilině. Taková diagnostika vám určitě pomůže lépe poznat sama sebe a zjistíte, kdy a jak sportovat a jaký by měl být váš jídelníček.


Popracujte na své životosprávě

Asi neřekneme nic nového , pokud opět upozornil v první řadě na fakt , že právě životospráva je pro vyformování vaší postavy či hubnutí klíčová . Zařaďte do svého jídelníčku více bílkovin , minimalizujte sacharidy a především se snažte jíst pravidelně . Vaše strava by měla být pestrá a vyvážená . Nenechte tělo hladovět a ani se nepřejídejte . Dnes , v době internetu si snadno najdete množství receptů na zdravý jídelníček . Např . zajímavé fitness recepty najdete i zde .

Ke správné životosprávě patří i aktivní pohyb . Zařaďte do svého programu alespoň třikrát týdně běh , rychlou chůzi , návštěvu plovárny . Provětrejte kolo nebo kolečkové brusle . Dělejte takový sport , který vás bude bavit a při takové zátěži , jakou vám doporučí odborník z Kompava Metflexu na základě vaší diagnostiky . Konečně máte šanci vytěžit ze sportovní aktivity co nejvíce a přiblížit se k požadovanému cíli.

doplňky výživy, proteín

Vsaďte na kvalitní sportovní výživu

Pokud řekneme sportovní výživa , mnohým z vás napadnou vysportované těla z posiloven nebo profesionální sportovci . Bohužel je to mylná představa , protože sportovní výživa ví dnes účinně pomoci i při hubnutí , vyformování postavy a umí být častokrát zdravou alternativou i tehdy , když vás přepadne " vlčí hlad " a nemáte po ruce žádné zdravé a vyvážené jídlo.

Například proteinový koktejl v prášku Protein Premium Energy je unikátní v tom , že obsahuje jedinečné složky , díky kterým vaše tělo dostane vše to , co potřebuje . Jednou z jeho hlavních složek je speciální škrob , tzv . " Superstarch " , který doslova boří mýty o sacharidech . Je to první sacharid , ze kterého se netloustne . Jak je to možné ? Neatakuje inzulín a má nízký glykemický index . A je vhodný i pro diabetiky . Navíc je bez obsahu laktózy . Účinek tohoto delikátního proteinu je dlouhodobý . Zasytí vás až na několik hodin , díky čemuž máte dostatek energie , necítíte se unavení , hladoví a navíc nijak nezatěžuje váš organismus . Protein Premium Energy vám v kombinaci se správnou životosprávou a pohybem pomůže účinněji spalovat tuky . Pomůže vám snížit vaši hmotnost a pokud se budete věnovat i silovým kondičním cvičením , pomůže vám do léta zformovat vaši postavu.


Nevíte, co k snídani? Zapomeňte na sušenky a sušenky plné cukru ...


Máte každé ráno naspěch ? Znáte to - vychystat se do práce , zavést děti do školy , přijít na čas do roboty , snášet nervózního šéfa na poradě ... Dejte si do šejkru s vodou dvě odměrky Protein Premium Energy s příchutí nugát nebo čokoláda . Vaše tělo dostane okamžitý zdroj energie , zasytí vás a mozek se vám odvděčí zvýšenou koncentrací . A co je nejúžasnější , nezpůsobí žádný atak na inzulín , ale právě naopak na tukové polštáře . A když se chcete ještě lépe zasytit , přidat si můžete například i chia semínka . Ale to už necháme na vaší kreativitě .

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info