Jak Štefan Karak skončil na bedně

Jak Štefan Karak skončil na bedně

Koncem dubna jsem běžel tradiční jarní test Kamzík-Baba-Kamzík a umístil jsem se "na bedně". Na 1.května jsem běžel závod "Běh na Rokoš", kde bylo umístění stejné. I Kompava měla na stupni váťazov své místo.
 

Musím zdůraznit, že i na mých výsledcích mají zásluhu Vaše Komapva výrobky. Na pití během závodu používám Energofit, těsně před startem obsah jedné tuby K4 power gelu a během delšího závodu každých 20km další tuby K4 power gelu. Po náročném závodu, ale i po tréninku, pár tabletek Amino BCAA forte na rychlejší regeneraci. Podobně i 2 odměrky Gainer koktejlu.

 

V dalším období mě čeká náročná příprava.
Iv tomto roce se mi jako prvnímu a zatím jedinému Čechovi podařilo kvalifikovat se na jeden z naprestížnejších světových ultra běhů "Leadville 100mil." v Coloradu v USA, který se poběží 20. srpna 2016. Ještě chci před odletem absolvovat 2 testovací závody. 4. června "Krížna křížem krážem", což je 25km / 1200m rychlý běh ve Velké Fatře a 25. června v italské Cortině d'Ampezzo jeden z pěti závodů evropského Trail Tour s názvem "Lavaredo Trail", což je 119km / 5850m v italských Dolomitech nedaleko "Tre Cime di Lavaredo". Pak už jen doladění na domácích kopcích.

Za pomoc velmi pěkně děkuji a přeji příjemné květnové dny Vám i paní Komorechovej a celému kolektivu Kompava.

I díky Kompava výrobkům dosahovat dané výsledky.

 

Štefan Karak

13. května 2016

Galerie

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info