Jak sportovat na jaře ve zdraví a s chutí

Jak sportovat na jaře ve zdraví a s chutí

Přicházejí jarní měsíce a s ní i chuť sportovat venku a být na čerstvém vzduchu. Ať už dáváte přednost bruslím, běhu v přírodě, kolu, chůzi nebo turistice Vaše tělo potřebuje po zimě dostatečnou regeneraci a po každé sportovní aktivitě doplnit vypocené minerály a vitamíny abyste předešli zvýšené únavě, pocitu přetížení a slabosti, který může překlenout do nemoci a na další trénink byste tak mohli pár dní zapomenout.

Nejlepší volbou jak se před vším ochránit je hypotonický nápoj HypoFit, který Vám ať už před, během nebo po sportovním výkonu doplní všechny ztracené látky v těle. Jako doplněk v rámci doplnění minerálů v běžných dnech je vhodný i minerální nápoj Acidofit, který nejen upravuje pH v těle, zabraňuje zakyselení ale skvěle hydratuje organismus a svými minerály a vitaminy jako jsou vápník, hořčík, draslík a vitamin C přispívá ke správnému fungování nervového a imunitního systému. Lidí, které trápí snížená imunita a časté nachlazení a nemoci by neměli zapomínat na látky jako jsou Fit Cé vitamin, který podporuje imunitu při zvýšené psychické i fyzické zátěži a L-lysin, což je esenciální aminokyselina která má schopnost tvořit protilátky a tím zvyšovat obranyschopnost organismu .

Aktivnější sportovci by kromě svého imunitního systému neměli zapomínat ani na dostatečnou regeneraci a předcházet tak svalovým horečkám, pocitu těžkých nohou a svalové únavě. Ideálním doplňkem jsou instantní K4 Power BCAA rostlinného původu, které kromě aminokyselin BCAA obsahují látky jako L-glutamin a L-citrulin, které odpovídají za absorpci živin, regeneraci svalových vláken, lépe okysličení a přesun energie do svalových buněk.

Nepodceňujte správné doplňky výživy, Vaše tělo se Vám odvděčí energií, zdravím a chutí na zdravý pohyb.


Veronika Otrubová

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info