Indikační papírky Dvojitá kontrola pH moči Indikační papírky Dvojitá kontrola pH moči
Indikační papírky Dvojitá kontrola pH moči

Indikační papírky Dvojitá kontrola pH moči

s DPH:
180,00 Kč
bez DPH:
148,76 Kč
Množství
Indikační papírky slouží k měření pH moči, z kterých zjistíte skutečný stav zakyselení Vašeho organismu. Působením různých vnějších a vnitřních vlivů se pH organismu neustále mění. Pokud se vaše pH pravidelně dostává ze zásaditého prostředí do kyselého jde o acidózu - poruchu ideální rovnováhy kyselin a zásad.

Popis

Nové indikátorové papírky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou vyrobeny unikátním způsobem, kde výsledná změna barvy je výraznější, zřetelnější a trvanlivější, dokud papírek neuschne.


Každý papírek je dostatečně dlouhý. Indikátorové plochy jsou umístěny až na spodním okraji a uživatel je tak chráněn před postříkáním zkoušenou kapalinou. Pro zvýšení přesnosti při odečítání hodnot pH jsou papírky vybaveny dvěma ověřovacích plochami. To umožňuje snadné a rychlé stanovení hladiny pH testované kapaliny. Balení dále obsahuje dvouřadé srovnávací barevnou stupnici s jasně odlišitelnými kombinacemi pro dané hodnoty pH. V konečném výsledku tyto papírky poskytují indikaci pH testované kapaliny rychle, přesně a efektivně z hlediska nákladů.


Návod k použití:


Indikační papírek vložte do proudu moči na 2 sekundy, setřeste od zbytku tekutiny. Měření doporučujeme provozovat ráno na lačno. Papírek přiložte k barevné škále stupnice do 40 sekund zatímco moč neuschne a porovnejte své pH. Skladovat v originálním obalu, v suchu, nevystavovat slunečnímu záření, vlivu kyselin nebo alkalických plynů a výparů.

Složení

Recenze

Milan H.
30.01.2018

Svata H.
18.12.2016

  • Jednoduché testování kyselosti
Martin L.
01.02.2018

Články

Diskuse

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info