Imunita

Máte pocit, že váš organizmus nefunguje, jak má? Chcete žít naplno, ale čas od času vám řekne stop a dostaví se únava či nachlazení. Pokud žijete aktivně, máte rádi výzvy a zdolávání překážek, možná se vám nevyhýbají ani pocity stresu a vyčerpání. Fungovat na maximum chce pořádnou dávku energie a parťáka, na kterého se můžete absolutně spolehnout – své tělo.

Pokud není natolik fit, jak byste si přáli, možná potřebuje trochu „vyzbrojit“. Posílit obranyschopnost znamená postarat se o to, aby imunitní systém jako celek šlapal naplno a v žádné ze svých částí neselhával. Představte si ho jako soubor vnitřních mechanismů, které ochraňují organizmus proti chorobám a zánětům, způsobeným bakteriemi, viry, houbami nebo nádorovými buňkami. Hlavním úkolem imunitního systému je rozeznat vlastní a cizí buňky, tkáně či chemické látky.

Začněte tím, že pročistíte svůj trávící trakt, který je něco jako srdce tohoto systému. Kúra v podobě koktejlu plného vlákniny a rostlinných výtažků Belly Fyto Detox vám pomůže vrátit trávení do normálu. Další specialita v naší nabídce, Kolostrum z kravského mléka, vyniká množstvím imunostimulačních látek a růstových faktorů. Aminokyselina L-lysin, nepostradatelná pro obnovu buněk a v kombinaci s Echinacea Purpurea příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost organismu. Příroda opravdu funguje!  

Zobraziť viac
Vynulovat filtr
Zobrazených 1-13 z celkově 13 záznamů.
GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info