HypoFit v teplých zemích je už pro mě samozřejmostí

HypoFit v teplých zemích je už pro mě samozřejmostí

Jmenuji se Kateřina a pracuji jako průvodkyně na Kapverdských ostrovech. Počasí během celé sezóny je velmi slunečné a doprovázet klienty během horkých dnů na mnohdy celodenních výletech je náročné. Pitný režim je pro mě velmi důležitý, abych zvládla všechny povinnosti. Na Kapverdské ostrovy jsem se vrátila opakovaně.

Co mi už, ale při druhé cestě nechybělo v kufru, je pitný režim od Kompavy. HypoFit se stal mou každodenní formou pitného režimu. Neznám lepší osvěžující nápoj v vedrech. Rada bych vyzdvihla pro mě neocenitelný přínos výrobku HypoFitu, který mě při mé práci ochránil před dehydratací a žízní.

Protože obsahuje zelený čaj, během slunečních afrických dnů mi každý den přinesl potřebnou energii, hydrataci a svěžest. Při náročných výletech jsem si ho ráno vydělala do láhve a popíjela během dne. Díky HypoFitu jsem tuto sezónu netrpěla úpalu a přílišnou únavou z tepla a slunce, svalovými křečemi po náročném dni, jak tomu bylo předchozí sezónu, když jsem HypoFit neužívala. Jeho účinky jsem pocítila na vlastní kůži, a proto ho doporučuji všem na následující slunečné dny, aby bylo vaše tělo hydratované, svěží a vy plní energie.

Já se opět chystám do teplých krajin a hádejte, co hodím do kufru jako první? :)

Katarína

15.04.2016                                                             Štítky

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info