Hlad, nepřítel č. 2 při hubnutí

Hlad, nepřítel č. 2 při hubnutí

Běžný člověk (který nemá zdravotní problémy), by věděl zabránit nadváze, kdyby dokázal ovládat své chutě. Při pohledu na jídlo, které nám chutná, se nám už v nervovém centru spouštějí signály, které provokují chuťové pohárky… a na jídlo přijde CHUŤ. Vidíme ho, cítíme ho - chceme ho.

Pokud se neumíme kontrolovat, později může vzniknout závislost - např. na cukru / sladkostech…

Pokud nedokážeme ovládat vůlí své chutě, existuje ještě další zaručena pomůcka  Ovládat přímo centrum sytosti a hladu. 

Právě "TU" se rozhoduje o tom, zda budeme hladoví nebo sytí.


Funkce DLPA: - po užití se v těle z něj vytvoří noradrenalin / přenašeč nervových vzruchů zlepšujících náladu a snižujících chuť k jídlu / - podnítí produkci cholecysokininu (CCK), který navozuje pocit sytosti a ukončení přijímání potravy.

(Pozn..: CCK se tvoří v mozku a ve střevech, je důležitý při tvorbě pocitů sytosti a hladu. Pokud ho je málo, lidé se přejídají - pokud ho je dost, lidé jedí málo.)

V jídle ho můžeme najít v mléce, sýru cottage, luštěninách, drůbežím a rybím mase, vajíčkách, ve vybraných oříšcích, semínkách, listové zelenině a celozrnných obilninách. 

Kromě úžasné vlastnosti - odstranění přebytečné chuti na jídlo, dodává pocit bdělosti, zlepšuje paměť, na organismus působí velmi uklidňující - zvyšuje hladinu endorfinů, které způsobují dobrou náladu, uvolňuje bolest…

Studie prokázaly, že DLPA chrání endorfiny - které se vytvářejí v těle a potlačují bolesti a deprese, čímž DLPA potlačuje některé formy chronických bolestí - např. zad, artróz, artritid, migrén, PMS, při některých typech depresi a posiluje imunitní systém.

 

Jak a kdy jej užívat při snížení apetitu ?

  • vždy ráno na lačno v dávce 500 - 1500 mg,

  • cca - 1 hod. před jídlem s neslazeným nápojem, nejlépe s vitamínem C a vit. B6, které ve významné míře podporují a znásobují účinky fenylalaninu( výrobek DLPA již v kapsle obsahuje tyto látky ve správném poměru!!! )

V žádném případě NEKOMBINUJTE s bílkovinami - brání vstřebávání DLPA.

Výživový doplnok DLPA extra - Balenie: 400 mg / 60 kapsúlChci koupit teď!

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info