Historie

Chronológia spoločnosti Kompava, spol. s r. o.:

2002 – start s výrobou sportovních výživových doplňků. Prvních 6 produktů jako HypoFit, EnergoFit, ProteinFit 70, Gainer koktejl, Kreatin creapure a Gelo 3 complex. Hypofit dodnes patří mezi top nejprodávanější produkty a na trhu nemá konkurenci.

2003 – rozšiřování portfolia produktů pro sportovce výživovými doplňky Amino 2500, BCAA, Tribulus Terestris, BodyFit, Fit Artro Aktiv, Fit CHITOSFERÍN, Lecitin, L - karnitin. Fit CHITOSFERÍN dodnes patří k bezkonkurenčním produktům s exkluzivitou na CZ a SK trhu.

2004 – rozšiřování značky a vytváření obchodní sítě. Doplnění sortimentu doplňků výživy o ProteinFit 50 a ProteinFit 80, Glutamin, HMB, Fit Cé vitamin a Fit karoten.

2005 – rozšíření činností a prodej na českém a maďarském trhu. Nové výrobky 3Energy bar, Extra Mass Puding, MSM, ThermoFit. Vývoj unikátního gaineru ve formě pudingu Extra Mass Pudingu bez vaření s bleskovou přípravou.

2006 – vznik 4 skvělých produktů Joint bar jedinečná tyčinka na klouby, Vitamín U- výživový doplněk s extra silným účinkem na nemocný žaludek, střeva a vředy, Bio Enzyme complex - univerzální směs vhodná na poruchy trávení a zánětlivé procesy, L - lysin je bleskovka proti viru Herpes. Příprava společnosti na ISO certifikaci. Spolupráce se soukromou školou Via Humana, která vychovává odborníky na výživu.

2007 – vzhledem k přírodnímu charakteru výrobků jsme změnili logo firmy a zrealizovali nové Corporate Identity. Vyšlo první vydání firemního časopisu Kompava INFO. Dokončil se vývoj a certifikaci edukačního výrobku na ochranu zdraví AcidoFit. Otevřeli jsme pro online zákazníky věrnostní systém Klub pro příznivce. Pro zajištění 100 % garance kvality pro zákazníky jsme zavedli Systém Managementu Bezpečnosti Potravin ( SMBP ) podle normy ISO 22000:2005.

2008 – rok velkých změn v oblasti rekonstrukce výrobních prostor, získání prestižního ocenění Zlatá Incheba za výrobek AcidoFit. Nejlepší dosažené ekonomické výsledky během existence Kompavy.

2009 – období poznamenané celosvětovou hospodářskou krizí, vznik produktů jako Yucca Schidigera, Creatine Ethyl Ester, Venadon a Keradin, které pro vysokou účinnost a některé základní složky nebyly certifikovány ale přeřazeny do lékových forem, resp. nepovolené. Pro zvýhodnění ceny výrobků pro každého nakupujícího se Kompava stává součástí nákupního společenství Lyoness.

2010 – recertifikace systému ISO 22000, dokončování rekonstrukce výrobních prostorů, posilování a zpřístupnění našich výrobků v lékárnách, pro podporu zdraví našich zákazníků jsme připravili atraktivní kolekci produktů na imunitní systém jako Premium Colostrum, Premium Lactoferrin.

2011 – oživení prodeje, vysoké investiční náklady jakož i náklady do vzdělání vlastních pracovníků. Spolu se špičkovými sportovci jsme vytvořili jejich výrobek K4 - POWER ( Jurkovič, Hertl, Teplan ). K zajištění lepší prevence zdraví, zvýšení výkonu a odkrytí skrytých nástrah civilizačních chorob jsme zavedli diagnostické měření a nutriční typologii.

2012 - Společnost za 10 let existence připravila a certifikovala 43 výživových doplňků, z nichž některé se nacházejí v 2-4 baleních a v 3-7 chuťových variantách. Společnost má více než 1200 odběratelů na celém Slovensku ve sportovních obchodech, fitness centrech, klubech, lékárnách.

2013 - Společnost Kompava s.r.o. se neustále snaží inovovat své produkty. Zaznamenáváme větší poptávku po našich výrobcích a spolu s tím přicházejí i naše nové proteiny Zen Whey, Wellness Protein, proteinová tyčinka Wellness Bar očekávaný energetický gel K4 Power gel a ověřený L- Carnosin.

2014 - Pokračujeme v nastoleném trendu a posilujeme naši odběratelskou síť a internetový obchod www.kompavacz.cz. Připravujeme pro naše zákazníky micelární kasein, hovězí protein, náhradní sladidlo stévie, funkční detox, nový mozkový stimulant.


Hlavní aktivitou společnosti Kompava je prodej sportovních výživových doplňků a doplňků výživy naší vlastní značky, přitom však máme v portfoliu kolekci přírodních ovocných šťáv a dření, detoxikační náplasti, doplňky pro sportovce jako láhve, šejkry, fitness oblečení, kompresní návleky a tejpovací pásky.

Kompava děkuje všem svým odběratelům a zákazníkům za dosavadní důvěru v ryze slovenskou firmu, kteří naše výrobky pravidelně kupují a používají. Z pozice majitelky vím všem slíbit, že i nadále se budeme maximálně snažit uspokojovat Vaše přání a touhy.

Přejeme všem hodně zdraví, skvělé výkony a hodně optimismu.

Ing. Želmíra Komorechová
majiteľka firmy

Nenalezeny žádné záznamy.
GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info