Historie

Chronologie společnosti Kompava s.r.o.:


2002 - start s výrobou sportovních výživových doplňků. Prvních 6 produktů jako HypoFit, EnergoFit, ProteinFit 70, Gainer koktejl, Kreatin creapure a Gelo 3 complex. Hypofit dodnes patří mezi top nejprodávanější produkty a na trhu nemá konkurenci.

2003 - rozšiřování portfolia produktů pro sportovce výživovými doplňky Amino 2500, BCAA, Tribulus Terestris, BodyFit, Fit Artro Aktiv, Fit CHITOSFERÍN, Lecitin, L - karnitin. Fit CHITOSFERÍN dodnes patří k bezkonkurenčním produktům s exkluzivitou na CZ a SK trhu.

2004 - rozšiřování značky a vytváření obchodní sítě. Doplnění sortimentu doplňků výživy o ProteinFit 50 a ProteinFit 80, Glutamin, HMB, Fit Cé vitamin a Fit karoten.

2005 - rozšíření činností a prodej na českém a maďarském trhu. Nové výrobky 3Energy bar, Extra Mass Puding, MSM, ThermoFit. Vývoj unikátního gaineru ve formě pudingu Extra Mass Pudingu bez vaření s bleskovou přípravou.

2006 - vznik 4 skvělých produktů Joint bar jedinečná tyčinka na klouby, Vitamín U- výživový doplněk s extra silným účinkem na nemocný žaludek, střeva a vředy, Bio Enzyme complex - univerzální směs vhodná na poruchy trávení a zánětlivé procesy, L - lysin je bleskovka proti viru Herpes. Příprava společnosti na ISO certifikaci. Spolupráce se soukromou školou Via Humana, která vychovává odborníky na výživu.

2007 - vzhledem k přírodnímu charakteru výrobků jsme změnili logo firmy a zrealizovali nové Corporate Identity. Vyšlo první vydání firemního časopisu Kompava INFO. Dokončil se vývoj a certifikaci edukačního výrobku na ochranu zdraví AcidoFit. Otevřeli jsme pro online zákazníky věrnostní systém Klub pro příznivce. Pro zajištění 100 % garance kvality pro zákazníky jsme zavedli Systém Managementu Bezpečnosti Potravin ( SMBP ) podle normy ISO 22000:2005.

2008 - rok velkých změn v oblasti rekonstrukce výrobních prostor, získání prestižního ocenění Zlatá Incheba za výrobek AcidoFit. Nejlepší dosažené ekonomické výsledky během existence Kompavy.

2009 - období poznamenané celosvětovou hospodářskou krizí, vznik produktů jako Yucca Schidigera, Creatine Ethyl Ester, Venadon a Keradin, které pro vysokou účinnost a některé základní složky nebyly certifikovány ale přeřazeny do lékových forem, resp. nepovolené. Pro zvýhodnění ceny výrobků pro každého nakupujícího se Kompava stává součástí nákupního společenství Lyoness.

2010 - recertifikace systému ISO 22000, dokončování rekonstrukce výrobních prostorů, posilování a zpřístupnění našich výrobků v lékárnách, pro podporu zdraví našich zákazníků jsme připravili atraktivní kolekci produktů na imunitní systém jako Premium Colostrum, Premium Lactoferrin.

2011 - oživení prodeje, vysoké investiční náklady jakož i náklady do vzdělání vlastních pracovníků. Spolu se špičkovými sportovci jsme vytvořili jejich výrobek K4 - POWER ( Jurkovič, Hertl, Teplan ). K zajištění lepší prevence zdraví, zvýšení výkonu a odkrytí skrytých nástrah civilizačních chorob jsme zavedli diagnostické měření a nutriční typologii.

2012 - Společnost za 10 let existence připravila a certifikovala 43 výživových doplňků, z nichž některé se nacházejí v 2-4 baleních a v 3-7 chuťových variantách. Společnost má více než 1200 odběratelů na celém Slovensku ve sportovních obchodech, fitness centrech, klubech, lékárnách.

2013 - Společnost Kompava s.r.o. se neustále snaží inovovat své produkty. Zaznamenáváme větší poptávku po našich výrobcích a spolu s tím přicházejí i naše nové proteiny Zen Whey, Wellness Protein, proteinová tyčinka Wellness Bar očekávaný energetický gel K4 Power gel a ověřený L- Carnosin.

2014 - Pokračujeme v nastoleném trendu a posilujeme naši odběratelskou síť a internetový obchod www.kompavacz.cz. Připravujeme pro naše zákazníky micelární kasein, hovězí protein, náhradní sladidlo stévie, funkční detox, nový mozkový stimulant.

Hlavní aktivitou společnosti Kompava je prodej sportovních výživových doplňků a doplňků výživy naší vlastní značky, přitom však máme v portfoliu kolekci přírodních ovocných šťáv a dření, detoxikační náplasti, doplňky pro sportovce jako láhve, šejkry, fitness oblečení, kompresní návleky a tejpovací pásky.

Kompava děkuje všem svým odběratelům a zákazníkům za dosavadní důvěru v ryze slovenskou firmu, kteří naše výrobky pravidelně kupují a používají. Z pozice majitelky vím všem slíbit, že i nadále se budeme maximálně snažit uspokojovat Vaše přání a touhy.
 

Přejeme všem hodně zdraví, skvělé výkony a hodně optimismu.

 
                                                                                                                         

                                                                                                                     

  Ing. Želmíra Komorechová                                                                                                                         
  majitelka společnosti
Nenalezeny žádné záznamy.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info