Gainery / Kreatíny

Faktem je, že cesta k vypracovanému tělu s pevnými proporcemi začíná v posilovně. Kromě tvrdého tréningu ovšem svaly ocení, pokud bude o ně dobře postaráno i po zbytek dne. Jestli neplánujete trávit tento čas v kuchyni u přípravy vydatných porcí, zamyslete se nad praktičtějšími možnostmi. Výzkum v oblasti fitness výživy od dob Arnolda Schwarzneggera hodně pokročil – díky moderním doplňkům už mohou být bodybuideři a aktivní sportovci mnohem flexibilnější. Vyberte si podle svých potřeb – příval energie a síly bude stát za to!

Gainer

Pokud máte problémy získat ze stravy tolik kalorií, kolik by vaše svaly potřebovaly, je načase je doplnit jinou cestou. Gainer je bohatý na kalorie a jeho hlavním účelem je pomoci tělu přibrat na váze. Pomůže vám vyformovat pevnou svalovou hmotu.Obsahuje dokonalou kombinaci jednoduchých a komplexních sacharidů, kvalitní směs bílkovin (syrovátkový a sójový protein) a navíc je obohacený o trávící enzymy, které zlepšují trávení a využití cenných živin. Jeho efekt bude viditelný i v případě, že nejste bodybuilder, ale nedaří se vám dostatečně přibrat na váze. Anebo pokud chcete zvýšit svou hmotnost bez přejídání se těžkým a nezdravým jídlem.

Kreatin

Z této látky se už mezičasem stal fenomén s obrovskou popularitou mezi sportovci, podpořený mnoha vědeckými výzkumy. Jeho účinky pocítíte především pokud si dopřáváte intenzivní tréning. Nabije vás novou energií, díky které zvládnete trénovat déle a s větším výkonem, než jste byli doteď zvyklí. Je to látka, která se běžně vyskytuje ve svalových buňkách. Z hlediska chemického složení je kreatin podobný aminokyselinám - tělo si ho dokáže vyprodukovat samo, ale pouze v omezeném množství.

Kromě zlepšování fyzických možností pomáhá svalům v regeneraci a zvyšuje produkci anabolického hormonu. Určitě bude zajímat i ženy, které touží po pevném, štíhlém těle a kvůli přirozeně nižší hladině testosteronu musí vynaložit větší úsilí než muži. Jeho benefity tím však nekončí: Jak se nedávno potvrdilo, může zlepšovat mozkové funkce a pomáhat při léčbě Parkingsonovy nemoci, svalové dystrofie a depresí.

Oba druhy produktů lze kombinovat, zvýší se tím jejich vstřebatelnost a účinnost. Ideální je užívání ráno, před tréningem a po něm. Spolu s vhodným posilovacím programem a nutnou dávkou disciplíny bude výslední efekt viditelný opravdu brzo.

Naše produkty mají prvotřídní složení, pomohou vám cítit se lépe a najít v sobě sílu překračovat limity. Nebojte se myslet ve velkém, to největší rozhodnutí - vstoupit do posilovny - jste už udělali.

Zobraziť viac
Vynulovat filtr
Zobrazených 1-4 z celkově 4 záznamů.
GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info