Gainery / Kreatíny

Nekonečný příval energie, se kterým se můžete pustit do čehokoli. To je investice, se kterou v tělocvičně dosáhnete výjimečné výsledky. Chce to na sobě tvrdě pracovat, znát své hranice a jít vždy ještě trochu dál, než na co jste zvyklí. Zjistěte, jak funguje vaše tělo a jak mu pomoci, aby toho zvládlo ještě víc a efektivněji využívalo svou sílu. Jste jedineční a proto zkoušejte, co vám nejlépe sedne.

Máte problémy získat takový počet kalorií, jaký by vaše svaly potřebovaly? Chcete, aby byly opravdu viditelně vyrýsované, no zatím se vám nepovedlo dosáhnout výsledky, o jakých jste snili? Potom je pro vás odpovědí gainer s vysokým obsahem proteinů – pomůže vám vyformovat pevnou svalovou hmotu. Kreatin vás zase nabije novou energií, díky níž zvládnete trénovat déle a intenzivněji, než jste byli doposud zvyklí. Spolu s vhodným posilovacím programem a nutnou dávkou disciplíny bude výsledný efekt vidět opravdu brzy.

Naše produkty mají prvotřídní složení, pomohou vám cítit se lépe a najít v sobě sílu překračovat limity. Nebojte se myslet ve velkém, to největší rozhodnutí – vstoupit do tělocvičny – jste už udělali.

Vynulovat filtr
Zobrazených 1-3 z celkově 3 záznamů.
GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info