Gabriel Švajda

Gabriel Švajda

Maratón Lipsko 2:29:56 6.místo - osobní rekord Slovenský výkon roku 2015.

Od 15 let se věnuji běhu atletice na dlouhé tratě. 3 roky pracuji v běžecké prodejně kde sportovcům kromě běžeckých tenisek doporučuji i doplňky výživy. Jelikož svým zákazníkům chci co nejlépe poradit doporučuji jim stále kvalitu. Značku Kompava považuji za jednu nejlepších na Slovensku ale i na světovém trhu doplňkov výživy.

 

 

Já osobně běžcem doporučuji tyto doplňky které sám i nejvíce používám:

ThermoFit -super spaluje tuky a zmírňuje únavu. Během zimní přípravy nebyl problém provést dvoufázový trénink. Během 2 měsíců jsem zhubl 11kg i díky Thermofitu.

Acidofit - Používám hlavně po dlouhých bězích, abych nedostával křeče. Oblíbená příchuť Limetka / pomeranč :)

Instantní aminokyseliny K4 Power BCAA - používám po intervalových trénincích po těžkých úsecích. Okamžitý zdroj pro regeneraci svalstva.

EnergoFit - mi pomáhá na dlouhých bězích v lese, když mám už tělo dost vyčerpané, dehydrované, tak hned potřebuji doplnit energii. Je důležité, abych iv hlavě zůstal fit a také, aby i svaly byly dostatečně zalité a samozřejmě přeměňuje tuky na energii.

HypoFit - mohu doporučit hlavně po trénincích na regeneraci.

K 4 Power gel - K mým maratonem patří K4 Power gel na 1. místo. Moje osobní zkušenost je jen a jen dobrá, nakolik je používám i na dlouhých trénincích při tempový bězích. Výhoda je, že se dá spotřebovat i na vícekrát. Já osobně je používám tak, že si je rozpustit v 2dcl vodě, které už mám nachystané na občerstvovacích stanicích. To znamená, že přijmu tolik energie, kolik potřebuji. Jednu porci rozpustné ve dvou lahvích. Na maratón potřebuji max 2-3 tuby. Tyto gely obsahují vše, co běžec potřebuje: aminokyseliny, minerály, stimulační látky.

Výhodou produktů od Kompava je skutečnost, že všechny její produkty jsou v různých příchutích.

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info