Fitness recept na Nivová pomazánku s domácím chlebem bez hnětení
Fitness recept na Nivová pomazánku s domácím chlebem bez hnětení

Fitness recept na Nivová pomazánku s domácím chlebem bez hnětení

Fitness recept na Nivová pomazánku s domácím chlebem bez hnětení Ingredience : Máslo 100 g Niva 250 g Wellness Daily Protein ( příchuť natural ) Zeleninka podle chuti ( rajčata, papriky, okurky , cibulka ... ) Postup : Změklé máslo smícháme s nakrájenou nivou. Přimícháme 30 g Wellness Daily Proteinu . Natřeme na chlebíček a ozdobíme zeleninou. Domácí chlebíček bez hnětení Tento vynikající a voňavučký doma připravený chlebíček kyne 8-12 hodin , takže jeho příprava je ideální ráno před odchodem do práce , nebo naopak , v pátek nebo sobotu večer před ranním pečením . Při jednotlivých krocích je uveden čas , který vám to zabere , abyste se nezalekli , že je to moc složité . Ani moc nádobí nenaděláte . Na celé pečení budete potřebovat : • mísu , gumovou stěrku , hrnek 250 ml , desku , skleněný pekáč s poklopem nebo hrnec s poklicí vhodný do trouby ( prostě cokoli zavíratelné o objemu cca 2 l ) • 1 lžička sušeného droždí • 1,5 lžičky soli ( himálajské nebo mořské ) • 1-2 lžičky drceného kmínu podle chuti můžete přimíchat cibulku, česnek , bylinky , semínka ,, slaninu , škvarky ...  

Ingredience :

Máslo 100 g

Niva 250 g

Wellness Daily Protein ( příchuť natural )

Zeleninka podle chuti ( rajčata, papriky, okurky , cibulka ... )

Postup :

Změklé máslo smícháme s nakrájenou nivou. Přimícháme 30 g Wellness Daily Proteinu . Natřeme na chlebíček a ozdobíme zeleninou.

proteín, nejlepší protein, protein na hubnutí

Domácí chlebíček bez hnětení

Tento vynikající a voňavučký doma připravený chlebíček kyne 8-12 hodin , takže jeho příprava je ideální ráno před odchodem do práce , nebo naopak , v pátek nebo sobotu večer před ranním pečením . Při jednotlivých krocích je uveden čas , který vám to zabere , abyste se nezalekli , že je to moc složité . Ani moc nádobí nenaděláte .

Na celé pečení budete potřebovat :

• mísu , gumovou stěrku , hrnek 250 ml , desku , skleněný pekáč s poklopem nebo hrnec s poklicí vhodný do trouby ( prostě cokoli zavíratelné o objemu cca 2 l )

• 1 lžička sušeného droždí

• 1,5 lžičky soli ( himálajské nebo mořské )

• 1-2 lžičky drceného kmínu podle chuti můžete přimíchat cibulku, česnek , bylinky , semínka ,, slaninu , škvarky ...