Filtr

Nezbytným a často i módním doplňků pro každého sportovce do fitness centra nebo outdoor sporty bývá stylové tričko. Vyberte si z naší nabídky ať už klasických fitness triček, s obrázkem nebo bez, nebo termo funkční triko Kompava od dánského výrobce Newline. Zároveň ve vybavení nemůže chybět náš zelený KOMPAVA ručník pre vždy skvělý pocit!

Ať jste na trénink kompletně vybavení, nezapomeňte na šejkry a flašky na smoothie, do fitka nebo jen tak.

Funkční triko

Skladem
672 Kč

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.