Energie (nejen) na dovolené a na cestách
Energie (nejen) na dovolené a na cestách

Energie (nejen) na dovolené a na cestách

Energie (nejen) na dovolené a na cestách

Výkon mé pracovní funkce vyžaduje zvýšenou pozornost a soustředěnost. V práci trávím denně za volantem několik hodin, proto dobře znám náhlý nedostatek energie, únavu či ospalost. Tyto nepříjemné doprovodné projevy jsem konzultoval s mou známou, která mi doporučila rychlou "první pomoc" za volantem - Energy drops od společnosti Kompava.

Přiznám se, že jsem byl zpočátku vůči těmto "bonbonům" mírně skeptický, ale rozhodl jsem se produkt vyzkoušet. Jak jsem však později zjistil, vůbec nejde o obyčejné bonbony, protože jsou obohaceny o významné látky jako je L-karnitin, taurin, kofein a vitamín B6, který pomáhá zmírnit únavu a vyčerpání. Energy drops jsem využil nejen při řízení v práci, ale i při cestě autem na dovolenou do Chorvatska, kterou jsem měl s rodinou v té době naplánovanou.

A musím uznat, že výsledný efekt mě velmi příjemně překvapil. Produkt se stal mým neocenitelným společníkem nejen v šílených zácpách a v pomalu se posouvajících kolonách, které se táhly několik kilometrů, ale zejména během jízdy v noci, když mě "chytala" ospalost a potřeboval jsem doplnit energii pro zajištění extra vysoké dávky pozornosti. Velmi dobře jsem si totiž uvědomoval riziko mikrospánku při dlouhotrvající monotónní jízdě po dálnici, obzvláště proto, že jsem musel dbát i na bezpečnost spolucestující - své rodiny. Energy drops mě skutečně nakopli a pomohli mi bezpečně přijít do cíle. Dnes už vím, že pití běžných komerčních energetických nápojů za volantem není nutné, protože existuje účinnější způsob, jak zvládnout dlouhou jízdu za volantem.

Ačkoliv se mé bezstarostné chvíle oddechu skončily, v práci využívám tento produkt i nadále, když se v pracovním spěchu cítím "vyšťavený" a potřebuji dobít baterky. Oceňuji malé praktické balení, které mohu mít s sebou kdekoliv. V budoucnu plánuji vyzkoušet i další produkty společnosti Kompava. Budu velmi rád, pokud budou na mě působit alespoň tak účinně jako Energy drops, které svůj účel splnily na 100%.

S pozdravem

Váš nový a spokojený zákazník Majo