Energetické nápoje

Jak trénovat mnohem déle, tvrději a s vyšší intenzitou? Díky stabilní energii, která není nárazová, ale je doplňována průběžně. Rozjeďte to na plné obrátky! Spolehněte se na špičkové produkty, které vás napumpují zdravou energií. Ať už se potíte na tréninku či rozjíždíte nejnáročnější závod svého života.

Při vytrvalostních sportech, jako jsou cyklistika, běh, plavání, aerobní trénink, crossfit anebo fitness, se organismus dostává do fáze úbytku vody (dehydratace) a rychle ztrácí energii. Potřebuje znovu nabudit, zvýšit výkonnost a koncentraci. Doplnit vitamíny, minerály a aminokyseliny, které vytuní jeho možnosti na maximum.

Pokud však myslíte na své zdraví, zapomeňte na kofein. Mnohem účinnější a přitom šetrnější jsou pro sportovce nápoje na bázi sacharidů, které jsou spolehlivým zdrojem energie. Energetické nápoje pomáhají déle udržovat normální hladinu glukózy v krvi, díky čemuž se dá prodloužit doba zatížení. Podpoří tak vrcholový výkon a zároveň přispívají k následné regeneraci organizmu. 

Vynulovat filtr
    Nenalezeny žádné záznamy.
GONEX, s. r. o. , Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info