Doprava nad 1 900 Kč ZDARMA!

Nakupte u nás nad 1.900 Kč a dopravu dostanete ZDARMA!

Platba

Dobírkou - platba se uskutečňuje při převzetí balíku od kurýra. Poplatek za platbu v hotovosti je 34 Kč.

Všechny ceny na eshopu www.kompavacz.cz jsou smluvní, konečné a uváděné s DPH. Vymezujeme si právo při dodání do zahraničí platbu převodem dopředu. Všechny akce platí do vyprodání zásob, pokud při konkrétním výrobku není uvedeno jinak, případně jsou časově omezené.

Kupující je povinný zaplatit prodávajícímu kupní cenu včetně nákladů na doručení balíku v hotovosti, resp. dobírkou v místě dodání balíku.

Dodací podmínky

  1. Dodací lhůta je do 2 pracovních dnů ode dne objednání, v případě pokud je zboží objednáno do 12:00 hodiny. V případě, že nebude možné objednávku vyřešit anebo některé zboží nebude skladem, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky anebo mailem. Prodávající si vymezuje právo zrušit objednávku anebo její část v těchto případech: zboží už se nevyrábí anebo nedodává anebo se výrazným způsobem změnila cena zboží anebo je dlouhodobě objednaný výrobek nedostupný. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. Prodávající má právo stornovat objednávku, jak z důvodu vyprodání zásob, tak nedostupnosti zboží ani při vynaložení maximálního úsilí, které možná od něho spravedlivě požadovat pokud není schopný dodat kupujícímu v době uvedené v obchodných podmínkách anebo v ceně, která je uvedená v eshopu, pokud se s kupujícím nedohodne na náhradním plnění. O stornování objednávky bude kupující informovaný telefonicky anebo emailem. V případě zaplacené objednávky anebo její části budou finanční prostředky vráceny do 14 dní na bankovní účet určený kupujícím, pokud se s prodávajícím nedohodne jinak. Přepravní společnost doveze zboží k prvním uzamykatelným dveřím!

  2. Přeprava - objednané zboží Vám zašleme prostřednictvím přepravní společnosti PPL (Česká republika). Přepravní společnost Vás bude o doručení předem telefonicky kontaktovat. Čas dovozu není možné stanovit v objednávce, je možné dohodnout se s dopravcem. Dodání zásilky se realizuje v čase od 8:00 - 18:00 ve dnech pondělí - pátek (mimo víkendu), přepravní společnost přiveze zboží do 24 hodin od převzetí zboží ke konečnému spotřebiteli. Za tuto službu bude připočítané k celkové ceně zásilky poštovné 80 Kč při doručení přes PPL, při platbě dobírkou je cena dopravy celkem 114 Kč. Při objednávce nad 1 900 Kč poštovné neúčtujeme! V případě větších zásilek se může cena mírně navýšit, o této změně Vás budeme informovat předem. 
GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info