Doplňky výživy od Kompava a WORKOUT

Doplňky výživy od Kompava a WORKOUT

Čaute , Věnuji se cvičení přes 4 roky . Z toho 2 roky jsem cvičil jen s činkami v posilovně. Nyní je to 2 rok co jsem začal preferovat spíše cvičení s vlastní váhou ve venkovním prostředí - WORKOUT. Jsou to cviky s vlastní vahou, zda přidanou váhou na opasku nazývané wheighted. Jde o různé úchopy na hrazdě, bradlech, kliky, stojky, jízda na kole , dřepy na jedné noze , cviky na gymnastických kruzích , přehazování pneumatiky a šplh na laně.

Při tomto stylu cvičení potřebuji hodně síly a regenerace. Stravuji se velmi zdravě, potrpím si na kvalitu potravin a rovněž na výživové doplňky. Musí být na přírodní bázi , bez syntetik , umělých barviv , bez přidaného cukru a nejvyšší top kvality. Proto pro mě jedničkou na trhu je poctivá Slovenská firma KOMPAVA !

K4 Power BCAA

Tento doplněk výživy užívám 365 dní v roce ! Vyzkoušejte je jako výtečně chutnají. Bezkonkurenční chuť !!!

Rozpustnost a vynikající účinky. Před tréninkem mi dodávají hodně síly a energie , tedy mám větší výkon a vytrvalost při tréninku a po tréninku jsou pro mě číslo 1 na výbornou na regeneraci a ochranu svalových tkání . Kromě BCAA obsahují královnu aminokyselin glutamin a citrulin . Osobně ho využívám po tréninku , protože při trénincích s vlastní vahou namáhám téměř všechny svaly v těle a na druhý den je potřebuji mít zregenerované na další trénink . Mnoho lidí považuje BCAA , že jsou vhodné pouze při trénincích . No není to tak . Všichni , kteří potřebují dodat energii během zvýšené fyzické aktivitě , vydělejte si s vodou nápoj z K4 Power BCAA a máte vynikající, osvěžující nápoj plný energie :-)


Matouš , 25 let

Galerie

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info