Doplnění energie

Došla vám při tréninku energie? Potřebujete okamžitou stimulaci? Nenechte se vyřadit ze hry! Mějte vždy po ruce něco malého, co vás povzbudí a vy pocítíte příliv energie. Pokud situace vyžaduje maximální nasazení a vám už nestačí síly, máme pro vás řešení v podobě energetického gelu. Obsahuje komplex povzbuzujících látek jako glukózu, aminokyseliny a minerály, pomáhá dodat potřebnou energii včas a udržet tak váš výkon na prvotřídní úrovni. Vytvořen pro každodenní trénink i náročný závod a v praktickém balení, abyste ho mohli všude vzít s sebou. Vyhnete se díky němu pocitu vyčerpání a bez obav dojedete do cíle.

Okamžitý náboj vám dodají také energetické tablety. Komplexní formule zahrnuje všechno, co vaše tělo potřebuje v průběhu sportovního výkonu i před ním. Dopřejte mu prvotřídní péčí a budete mít energie za tři!

Silový trénink se také neobejde bez moderních prostředků s obsahem kreatinu. Tato pro tělo přirozená látka dokáže účinně nakopnout i při velmi intenzivním cvičení (kulturistika, vzpírání) a zároveň stimuluje nárůst svalové hmoty.

Výborný způsob, jak včas chytit druhý dech a pochutnat si, představují oblíbené energetické tyčinky. Jestli raději přijímáte energii v pevném skupenství, pak jsou pro vás tyto malé cereální snacky jako stvořené. Nezatěžují žaludek, jejich specialitou je vynikající chuť a komplexní dávka prospěšných látek, vitamínů a minerálů. Přijdete si na své a zároveň vygradujete svůj výkon na maximum.  

Vynulovat filtr
    Nenalezeny žádné záznamy.

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info