Filtr

Lakmusové papírky 3v1 3-Test

Skladem
196 Kč
Diabetes mellitus
26. 02. 2015

Diabetes mellitus

26. 02. 2015 Diabetes mellitus patří mezi nejzávažnější onemocnění.  Mechanismus vzniku cukrovky je způsoben jednou nebo více z následujících poruch: slinivka přestává produkovat inzulín slinivka produkuje inzulín v nesprávném čase inzulín přestává normálně fungovat Nespotřebovaná glukóza se hromadí v krvi a její hladina se s každým jídlem zvyšuje. Zvýšená hladina cukru v krvi sice nebolí, přináší vša ...
Diabetici - mohou vůbec sladké?
07. 07. 2016

Diabetici - mohou vůbec sladké?

07. 07. 2016 I diabetici mohou mít sladký život, stačí si vybrat vhodné potraviny a sladidlo. Naštěstí existuje mnoho přírodních produktů které plnohodnotně nahradí cukr a glykémie zůstane v normě. Bez problémů si tak mohou dopřát sladký čaj, kávu nebo sušenky i lidé, kteří se léčí na diabetes. Sladké ovoce Chuť na sladké se dá zahnat čerstvým nebo sušeným ovocem. Doporučuje se konzumovat zejména sušený ana ...

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.