MaxPulse - diagnostika stavu cév a stresového zatížení

Věděli jste, že kromě psychického stresu existuje i stres fyzický? A znáte svou stresovou odolnost vůči nim? Víte, která část nervového systému se aktivuje při stresových situacích a která nás naopak dokáže utlumit? Víte, co mobilizuje váš organismus k podání co nejlepšího výkonu?

Přístroj MaxPulse vám dá odpověď na všechny tyto otázky. Kromě toho vám jednoduchým prosvícením prstu ukáže, zda jsou vaše cévy dostatečně průchodné pro cirkulaci krve. Nechte se u nás diagnostikovat a poznejte tak lépe funkci svého nervového a cévního systému.

Co všechno se diagnostikuje přístrojem MaxPulse?

  • Stav cév
  • Funkci autonomního nervového systému
  • Stresové zatížení organismu

Proč je dobré dát se změřit přístrojem MaxPulse?

Výsledky z diagnostiky přístrojem MaxPulse poskytují cenné informace o stavu vašeho kardiovaskulárního systému. Na základě naměřených výsledků odhalíme funkci sympatického ( "nerv života") a parasympatického ( "nerv klidu") nervového systému, které řídí mnohé životně důležité funkce v těle jako například dýchání, trávení, činnost srdce či vylučování hormonů. Jejich aktivita by měla být vyvážená, v opačném případě můžete pociťovat nervozitu, psychickou nepohodu nebo neustálou únavu. Významným výstupem vyšetření je zhodnocení úrovně stresového zatížení organismu (fyzický stres, psychický stres) a aktuálního stavu vašich cév. Při opakované diagnostice lze sledovat postup zlepšování kardiovaskulárního systému.

Jak probíhá diagnostika přístrojem MaxPulse?

Po příjezdu do centra je důležité dát se "do pohody", klidně se usadit do křesla a připravit se na diagnostiku, během níž bude vaším jediným úkolem relaxovat. Odborník vám na prst nasadí měřicí zařízení a spustí program MaxPulse. Měření trvá cca 3 minuty, během nichž se nesmí mluvit, pohybovat ani zavřít oči, aby hodnoty nebyly ovlivněny povahou vyrušení. Po ukončení měření budete seznámen s výsledkem. V případě naměřených slabších hodnot vám doporučíme, jak je zlepšit (změna životního stylu, stravování, podpůrné doplňky). Při vícenásobném měření je možné vytisknout celou historii měření a sledovat průběh změn.

Kde probíhá diagnostika přístrojem MaxPulse?

KOMPAVA spol. s.r.o. - Diagnostické centrum
Piešťanská 1202/44
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika
Diagnostické centrum najdete na 1. patře administrativní budovy společnosti KOMPAVA v místnosti č. 16.

Jak dlouho trvá diagnostika přístrojem MaxPulse?

Samotné měření přístrojem MaxPulse trvá 3 minuty. Konzultace k naměřeným výsledkům přibližně 20 minut.

Jak se mám na diagnostiku připravit?

Ženám doporučujeme nemít na nehtech gel nebo akryl, což může způsobit zhoršený průběh měření

Kolik stojí diagnostika na přístroji MaxPulse?

15 €

Jak se objednám na diagnostiku?

Objednat se lze e-mailem diagnostika@kompava.sk nebo telefonicky 0910 453 455.

Uvědomujeme si, že vám záleží na zdraví vašich blízkých a proto je možné u nás zakoupit dárkovou poukázku na Diagnostiku živé kapky krve a další jiná diagnostická vyšetření.