Yucca Shidigera Yucca Shidigera
Yucca Shidigera

Yucca Shidigera

Kód: yucca-shidigera
Výrobce: Kompava s.r.o.
Balení:
Vyberte si variantu!
s DPH:
340,00 Kč
bez DPH:
295,65 Kč
Množství
Každodenní hygiena je dneska samozřejmostí. Ale víte, že je potřeba tělo vyčistit od toxinů i zevnitř? Zatímco vnější očistu považujeme za nezbytnou, na tu vnitřní zapomínáme.

V každém těle probíhá detoxikace přírodní cestou, bohužel v dnešní době je spousta toxinů, které tělo nezvládá vylučovat. A tím začnou naše zdravotní problémy.

Pojďme společně zahájit detoxikační kúru s Yucca Shidigera a pomoct tělu zbavit se všech špatných látek.

Primární vlastností výživového doplňku Yucca Shidigera je detoxikační působení na celý organismus.

Popis

Yucca shidigera nyní ve vegetable kapsli

Hlavními účinnými látkami výživového doplňku Yucca shidigera jsou ve vodě rozpustné steránové a ve vodě nerozpustné terpenové saponiny, jejichž koncentrace v této rostlině je až 30%. Jejich působení v organismu je fyzikální. Saponiny způsobují snížení povrchového napětí buněk tkání na všech plochách v organismu a postupné pomalé vylučování emulgovaných částic (zkapalněných usazenin) z organismu. Yucca tímto způsobem napomáhá detoxikaci organismu.

Yucca shidigera - účinky na organismus:

  • detoxikace organismu

Doporučené dávkování:

  • 1. týden: 1 kapsli ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeři.
  • 2. týden: po 2 tobolky ráno i večer, další týdny po 3 kapsle ráno a večer

Použití:

Během kúry je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutin denně. Vhodná je dieta se zvýšeným množstvím vlákniny a zásaditých látek. Také je vhodné během užívání podporovat tvorbu mikroflóry užíváním probiotik a zvýšit příjem vitamínů a minerálů.

 

Seznam zdravotních tvrzení, které je možné uvádět na potravinách dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Složení

Yucca Schidigera - obsah 1 kps:

Yucca shidigera (450 mg), kapsle vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), barvivo oxid titaničitý


Upozornění:

Přípravek nesmí být užíván lidmi s voperovaným kovovým kloubem a lidmi, kteří mají transplantován celý orgán. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Výrobek není vhodný pro děti do 15 let, pro těhotné a kojící ženy. Výrobek je vhodný pro diabetiky a celiatiky.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/6741/2010/Ht

Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenze

margita pekárová
16.08.2015
  • správny pomocník pri komplexnej detoxikácii
Filip Kalina
13.01.2018
  • super výsledky po cca 2 týždňoch ... dni mám plnšie energie a taktiež mám pocit že telo lepšie reaguje na ketogennu stravu

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info