Popis

Yucca Shidigera - účinky na organismus:

  • detoxikace organismu

Doporučené dávkování:

1. týden: 1 kapsly ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeři.

2. týden: po 2 kapsle ráno i večer, další týden po 3 kapsle ráno a večer

Použití:

Během kúry je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutin denně. Vhodná je dieta se zvýšeným množstvím vlákniny a zásaditých látek. Také je vhodné během užívání podporovat tvorbu mikroflóry užíváním probiotik a zvýšit příjem vitamínů a minerálů.

Účinky Yucca Shidigera:

Hlavními účinnými látkami Yucca Schidigera jsou ve vodě rozpustné stearanové a ve vodě nerozpustné terpenové saponiny. Jejich působení je fyzikální. V lidském organismu se mění na sapogením, který působí jako mýdlo. Sapogeninů způsobuje snížení povrchového napětí buněk tkání na všech plochách v organismu a postupné, pomalé vylučování emulgovaných částic (zkapalněných usazenin) z organismu. Yucca tímto způsobem napomáhá detoxikaci organismu a k odstraňování usazenin ze střeva i stěn cév od nánosu. Napomáhá při úpravě hladiny cholesterolu v srdečně-cévním systému a usazenin ze sliznice trávicího traktu. Yucca působí aktivněji při zvýšeném příjmu vlákniny a dostatečném pitném režimu. V jedné dávce je 450 mg účinné látky.

Přípravek nesmí být užíván lidmi s voperovým kovovým kloubem a lidmi, kteří mají transplantován celý orgán.


Yucca Shidigera obsahuje:

  • Yucca Shidigera – trvanlivá rostlina stromkovitě vzrůstu

Yucca Shidigera je vhodná:

  • Pro osoby, které potřebují silnou očistu pro celý organismus
  • Pro osoby s vyšší hladinou cholesterolu
  • Pro osoby se zanesenými stěnami cév
  • Pro osoby od 15 let

Doporučené dávkování Yucca Shidigera:

První týden: 1 kapsli ráno na lačno a 1 kapsli večer
Druhý týden: 2 kapsle ráno na lačno a 2 tobolky večer
Další týdny: po 3 kapsle ráno i večer

Příprava:

Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody. Během kúry je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, minimálně 1,5 l tekutin denně. Vhodná je dieta se zvýšeným množstvím vlákniny a zásaditých látek.

Zložení:

Yucca shidigera (450 mg), kapsle vyrobena z hydroxypropylmetylcelulóza (vegetable), barvivo oxid titaničitý

UPOZORNENÍ:

Přípravek nesmí být užíván lidmi s voperovým kovovým kloubem a lidmi, kteří mají transplantován celý orgán. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Výrobek není vhodný pro děti do 15 let, pro těhotné a kojící ženy. Výrobek je vhodný pro diabetiky a celiatiky.

Seznam zdravotních tvrzení, které je možné uvádět na potravinách dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Složení

Yucca Schidigera - obsah 1 kps:

Yucca shidigera (450 mg), kapsle vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), barvivo oxid titaničitý


Upozornění:

Přípravek nesmí být užíván lidmi s voperovaným kovovým kloubem a lidmi, kteří mají transplantován celý orgán. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Výrobek není vhodný pro děti do 15 let, pro těhotné a kojící ženy. Výrobek je vhodný pro diabetiky a celiatiky.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV/6741/2010/Ht

Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenze

Peter P.
30.08.2017

Renata P.
28.05.2016

Dagmar S.
25.06.2018

Richard K.
23.08.2015

Mária J.
23.06.2016

Radoslav Š.
19.09.2017

Eva S.
19.05.2016

Monika D.
17.04.2018

Margita P.
16.08.2015

  • správny pomocník pri komplexnej detoxikácii
Filip K.
13.01.2018

  • super výsledky po cca 2 týždňoch ... dni mám plnšie energie a taktiež mám pocit že telo lepšie reaguje na ketogennu stravu
Simona M.
12.05.2020

Yucca – moja vlastná skúsenosť Kompava produkty užívam pravidelne, samozrejme podľa potreby obmieňam čo moje telo aktuálne potrebuje, či je to v rámci zdravia alebo v rámci fitness. Pravidelne čistím cievy či črevo. A však aj tak ma v jedno obdobie prepadla hrozná únava a držala sa u mňa niekoľko týždňov. Nakoľko viem že všetko v mojom tele je čisté a pracuje dá sa povedať na 100%, zamyslela som sa a dala si otázku, čo ešte treba prečistiť. Keďže smog ktorý dýchame nám do tela ukladá tažké kovy, povedala som si že jednoznačne treba prečistiť zanesené bunky, ktorých je naozaj veľké množstvo a smog z áut dýchame 24/7/365. Nasadila som si Yucca, naozaj lacný product a tak výnimočný. Už po pár dňoch sa mi vyhádzal celý chrbát. Po týždni chrbát naozaj nevyzeral veľmi vábne, ale ja som aspoň hneď vedela že Yucca účinkuje že teda vyplavuje škodliviny-toxíny von z tela a ako ináč, než cez pokožku. Môžem povedať naozaj pravdu že už po týždmi som konečne cítila hneď späť nával mojej energie. A pravidelným užívaním a zvyšovaním dávok, ako je určené na obale, sa môj stav zlepšoval, bunky sa krásne prečistovali a po doužívaní moje telo bolo opäť vitálne a pokožka čistá. Preto 100% odporúčam ale určite niekedy na jar alebo jeseň, určite nie v lete.

Matej T.
12.01.2017

Boris J.
11.02.2018

Ján B.
07.06.2017

Dominik K.
05.02.2018

Peter R.
02.07.2016

Diskuse

Související produkty

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info