Detoxikace po objemovce

Detoxikace po objemovce

Každý z nás, kdo cvičí za účelem přibrání svalové hmoty, snaží se využít právě období podzimu a zimy na zvýšení příjmu živin a objemového cvičení.

Se zvýšeným příjmem potravy tělo nedokáže častokrát dostatečně rychle potravu zpracovávat a dochází tím k zatěžování jak metabolismu, tak i trávení. Hlavně zvýšený přísun bílkovin zatěžuje nejen játra a ledviny, ale i celý organismus tvorbou toxinů a trávicí soustavu, kde nestrávena potrava zahnívá.

Velmi vhodným způsobem, jak zjistit, zda je příjem bílkovin vysoký, je změřit si množství bílkovin v moči pomocí indikačních Indikační papírky pH - Balenie: 100 ks / 1 tubapapírků 3-Test. Pokud je hodnota zvýšená, je čas na detox.

Detox nastartuje organismus na období, kdy chceme rýsovat. Zrychlí se metabolismus, zlepší průtok krve v cévách, zlepší se schopnost absorpce živin trávicí soustavou a tím se zlepší regenerace a podpoří lepší spalování tuků v období, kdy budeme chtít rýsovat.

Jedním z přirozených a lehkých způsobů detoxikace je užívání extraktu z divoce rostoucí palmy Yucca shidigera. Saponiny, které obsahuje zabraňují i přichycení jakýchkoliv látek na stěny cév a střev, tedy i bakterií a virů. Následně se toxiny přirozeným způsobem z těla vyloučí ven. Saponiny díky svému antioxidačnímu účinku snižují množství volných radikálů, čímž zlepšují zdraví. Nezapomínejme na dostatečný pitný režim - alespoň 2 - 3 litry tekutin denně.

Vhodným doplňkem ke zlepšení detoxikačního účinku Yuccy je MSM Acidofit.

MSM zvyšuje průchodnost buněčných stěn a umožňuje vodě a nutrientom dostat se do buněk a odplavit škodliviny.

Acidofit odkyselí organismus od přebytku kyselin v krvi, které vznikají právě nadbytkem bílkovin.

Chci koupit teď!

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info