Detoxikace organismu Detoxikace organismu Detoxikace organismu Detoxikace organismu Detoxikace organismu Detoxikace organismu
Detoxikace organismu Detoxikace organismu Detoxikace organismu Detoxikace organismu Detoxikace organismu

Detoxikace organismu

Kód: 7220000000000
Výrobce: Plat4M Book, s r. o.
Specifikace:
Vyberte si variantu!
s DPH:
418,00 Kč
bez DPH:
363,48 Kč
Množství
Tato rozsáhlá a hodnotná kniha dává podrobný návod na to, jak se zbavit negativní zkázou, která se lety nasbírá v našich tělech. Je to návod na to, jak změnit svůj život úplně od základu k lepšímu. Kromě škodlivých vlivů na naše tělo toxiny z prostředí trpí i naše mysl. Pod vlivem uspěchané doby roste napětí, stres a psychické vyčerpání.

K tomu přispívá obzvláště i naše nezdravé stravování.

Popis

Navíc při přejídání a nesprávné kombinaci potravin, zůstává část jídla nestrávená, následuje její hnilobný rozklad ve střevech, přičemž se vytvářejí jedovaté látky - a to jsou původci mnoha našich nemocí. Často se snažíme "vyhladovět" přebytečné kilogramy nevyváženou rychlou dietou chudou na živiny. Pak se však nemůžeme divit, že předčasně stárneme, ztrácíme energii a chuť do života. Určitě všichni chceme žít kvalitní život aktivně a s výkonností, která nezávisí na věku a pohlaví. Otázka je, co pro uskutečnění této představy děláme. Přitom stav vlastního zdraví můžeme až ze tří čtvrtin ovlivnit sami! Málokdo si naplno uvědomuje, jak důležitou roli kromě zdravého stravování, hraje pravidelná detoxikace - očista organismu.

Většina z nás ani po celý život neudělá nic pro to, aby zbavila své tělo nahromaděných jedů, parazitů a odpadu. Vědci dokázali, že jen v tlustém střevě dospělého člověka se nachází tři až pět, v některých případech až deset kilogramů nestrávených a usazených zbytků potravy! Cílem této knížky je poradit všem, kteří chtějí pro své zdraví něco udělat. Autorka profesorka Katarína Horáková podává návod, jak si ozdravit organismus, zbavit ho usazenin, hlenů, jedů, parazitů a nadváhy bez poškození našeho těla a zbytečných stresů, a také abychom se vyhnuli nejednou zbytečným chybám.

Tato kniha je součástí edice vydavatelství Plat4M Books Jak být zdravý v každém věku, do které patří i publikace Jak mít ZDRAVÝ MOZEK v každém věku a Jak mít ZDRAVÉ SRDCE A CÉVY v každém věku.

 

 Počet stran: 284

 

Vazba: pevná

Rozměr: 135 × 190 mm

Jazyk: slovenský

ISBN: 9788089642373

Rok vydání: 2017

Složení

Recenze

Články

Diskuse

B2B zóna

Možnost velkoobchodní spolupráce

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč máte dopravu zdarma

Referencie

Naši zákazníci sú spokojní s produktami značky Kompava

Věrnostní systém

 Poskytujeme věrnostní body při nákupu

Benefity

Odměňujeme stále zákazníky

KOMPAVA spol. s r. o., Pod Kopcem 107 , Strání 68765, +420 602 426 550, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info