Cesta k mládí a vitalitě vede přes K2 AntiAge

Cesta k mládí a vitalitě vede přes K2 AntiAge

Slovenská firma KOMPAVA zabývající se vývojem, produkcí a následnou distribucí výživových doplňků zavedla na trh v roce 2015 nový produkt. Který nejen že nabízí velmi reprezentativní vzhled, ale díky svému jedinečnému složení zasluhuje velkou pozornost. Celý výživový produkt K2 AntiAge je složen ze dvou částí a to z části denní a noční. Otevřeme tedy černo-zlatou krabičku a podíváme se, čím se nás pokouší oslovit. Ihned po otevření na mě čeká bílá a černá dóza a mě se v okamžiku vybavuje scéna z české televizní pohádky Zlatovláska (1973), kdy Jiřík přinese pro krále živou a mrtvou vodu. Tolik jenom k vyjádření mých prvních dojmů z pouhého pohledu na produkt. Podívejme se na celkové složení obou částí výrobku.

K2 AntiAge Day (bílá dóza) obsahuje extrakt z podhoubí housenice čínské, ženšen pravý a koenzym Q10. Podhoubí housenice čínské patří mezi tradiční léky čínské medicíny staré několik tisíciletí. Mezi jeho nejaktivnější složky patří CORDYCEPIN – má antivirové, protiplísňové a antibakteriální účinky. ADENOSIN – zlepšuje využití kyslíku buňkou (tento živočich žije ve výškách nad 3000m – nízký parciální tlak kyslíku – zhoršený přechod kyslíku do krve, i transport kyslíku ke tkáním) a podílí se na tvorbě energie. KYSELINA CORDYCEPINOVÁ – posiluje imunitní systém a udržuje kardiovaskulární systém v dobré kondici. POLYSACHARIDY – aktivují makrofágy (buňky imunitního systému, které jsou schopné fagocytózy – schopnost pohlcovat cizorodé částice), podporují detoxikaci organismu a působí jako silné antioxidanty. Ženšen pravý rostlina zpomalující odumírání buněk, podporující činnost mozku, kardiovaskulárního systému a imunity, velmi dobře působí na plodnost, stres a proti vlivu radioaktivity. Koenzym Q10 přispívá k tvorbě energie, kdy sehrává klíčovou metabolickou funkci v organismu, působí zároveň jako antioxidant.

K2 AntiAge Night (černá dóza) obsahuje extrakt z brokolice, obsahující sulforafan (sloučenina síry) zabraňující růstu rakovinových buněk, posilňující činnost detoxikačních enzymů a ochraňující imunitní systém před stárnutím. Při vstupu do buňky uvede do činnosti geny, které obnovují proces aktivní detoxikace a antioxidační aktivity. Jako druhou složku obsahuje extrakt z hroznových semínek obsahující bioaktivní polyfenoly s antioxidačními účinky a působící proti vzniku nádorových a kardiovaskulárních onemocnění.

Shrňme si tedy v samém závěru, že denní část nám podporuje tvorbu energie v mitochondriích (buněčná elektrárna) přes den na základě čeho se zlepšuje: pozornost, vitalita těla, fyzický výkon, sexuální zdraví a mentální bystrost. Noční část pak zintenzivňuje proces detoxikace během noci, chrání buňky před poškozením, což podněcuje vstávání do nového dne plné energie. Aktivní detoxikace a antioxidace zabezpečuje: zbavování těla toxinů, ochranu buněk, omlazení pleti a celkovou aktivaci činnosti buněk. 

Autor: Bc. Tomáš Smetana

Štítky

GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info