Popis

Tento Box zdraví pro celou rodinu Vám pomůže vyřešit dilema vánočních dárků a zároveň pomůžete těm, kteří to opravdu potřebují. My v Kompava jsme se rozhodli, že v tomto předvánočním období chceme pomoci i ostatním. 

Ve spolupráci s občanským sdružením Sharetiny for Alexej jsme se rozhodli, že pomůžeme malému děvčátku jménem Lívia, která trpí Canavanovou chorobou. Jde o velmi vzácnou chorobu, na níž vyléčení potřebuje Lívia podstoupit genovou terapii v USA. Pokud by tato nemoc nebyla léčena, malá Lívia by mohla s námi na tomto světě zůstat pouze přibližně 10 let. Proto věříme, že s vaší pomocí se nám podaří pomoci Livii vysbírat dostatečné množství financí na léčbu. Koupí našeho Boxu zdraví pro celou rodinu přispějete 25 € na transparentní účet malé Lívie. Boxem zdraví tak podpoříte nejen své zdraví, ale i zdraví nemocného děvčátka.

CO BOX ZDRAVÍ osahuje?

 • Gelo-3 complex příchuť broskev - komplexní kloubní výživa v práškové formě, která slouží k přípravě chutného nápoje. Obsahuje kombinaci tří důležitých látek pro klouby: kolagenové peptidy, glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Gelo-3 complex podporuje regeneraci měkkých struktur jako jsou šlachy a zrychluje regeneraci kloubního aparátu. Je vhodný při nadměrné zátěži kloubů, po sportovních zraněních, pro seniory a těžce fyzicky pracující lidi jako součást komplexní péče o klouby. 

 • HypoFit příchuť pomeranč - antioxidační iontový nápoj určený na rehydrataci organismu je vhodný před a během sportovního výkonu. Doplňuje do těla důležité minerální látky, čímž předchází jejich úplnému vyplavení z těla a chrání před vznikem svalových křečí. Vitamin C a E vychytávají volné radikály vznikající při zatížení organismu a extrakt ze zeleného čaje nakopne mysl a bojuje s oxidačním stresem.

 • L-karnitin 60 kapslí - l-karnitin je přírodní látka, která se v organismu nachází přirozeně. Při vysoké fyzické zátěži se může jeho syntéza snížit. Jeho hlavní význam spočívá v zprostředkování dodávky energie kosterním svalem. Hraje důležitou roli v oxidaci a spalování tuků v organismu a jejich přeměně na energii. L-karnitin je ve formě L-karnitin tartrátu, který je lépe využitelný než jiné formy L-karnitinu. Nejsilnější efekt je při užívání nalačno.

 • JAMI dezert příchuť čokoláda - dezert výjimečný svým složením a skvělou chutí potěší nejen malé sportovce, ale i dospělé. V jedné dávce najdete vyvážený poměr bílkovin, sacharidů i zdravých tuků, které zasytí, nastartují vybitou energii a doplní výživné látky nezbytné ke každodennímu zdravému fungování. Vitamin D3 zabezpečuje normální fungování imunitního systému a lepší vstřebávání vápníku a fosforu do kostí a zubů. Vitamíny skupiny B jsou důležité při správném vývoji nervové soustavy, MCT tuky představují okamžitý zdroj energie a vitamíny E a C chrání buňky před poškozením volnými radikály. Čokoládová příchuť je bez laktózy tvořena kakaovým práškem s obsahem 22% kakaového másla.

 • L-lysin - je komplexní imunitní formule s obsahem 3 účinných látek: L-lysinu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, které přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu a správnému fungování imunitního systému. L-lysin je důležitý stavební materiál imunitních buněk a tím podporuje činnost zdravého imunitního systému.

 • Premium Colostrum - kolostrum je výjimečná nutriční látka, která slouží jako první potrava všem savcům prvních pár hodin hned po narození. Kolostrum dodává perfektní kombinaci imunitních a růstových látek, které zajišťují podporu imunity a výživu pro celkový zdravý vývoj organismu. Pravidelné užívání Premium Colostrum podporuje imunitní systém, pomáhá při regeneraci svalů a upravuje trávení. V období sezónních alergií pomáhá zmírňovat alergické projevy.

 • Cé vitamin v prášku - vitamín C pomáhá při detoxikaci jater, tvorbě kolagenu, vstřebávání železa, metabolismu tuků či podpoře imunity. Ochraňuje vnitřní orgány, centrální nervový systém před volnými radikály, které je poškozují a urychlují stárnutí.

 • Tryptofan B + - přispívá ke zlepšení nálady, lepšímu zvládnutí stresových situací, nervozity a napětí. Aminokyselina tryptofan se za přítomnosti vitaminu B6 přeměňuje na neurotransmiter serotonin, jinak nazývaný i hormonem štěstí. V noci se přeměňuje na melatonin - hormon spánku. Vitamíny B6 a B3 přispívají k správnému fungování nervového systému a psychiky, ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Složení

  Recenze

  Články

  Diskuse

  GONEX, s. r. o., Pod Kopcem 107, Strání 68765, +420 903 473 211, gonex@kompava.sk
  Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info